Partner serwisu
26 lipca 2023

PSI Polska Partnerem konferencji

Kategoria: XXII Konferencja Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych

Firma PSI Polska SA została Partnerem XXII Konferencji Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych.Infrastruktura krytyczna. Wydarzenie odbędzie się 26-27 września we Wrocławiu. Organizatorem jest firma BMP.

O PSI Polska

PSI Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu jest częścią międzynarodowego koncernu PSI Software AG. Na podstawie własnego oprogramowania zapewnia kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw zajmujących się przesyłem paliw i gazu, branży energetycznej, utilities, a także dla produkcji, logistyki i transportu publicznego.

Funkcjonalne oprogramowanie, solidne wdrożenie

PSI Polska oferuje klientom autorskie, elastyczne systemy do monitorowania oraz kontroli procesów technologicznych, w tym do zarządzania rurociągami przemysłowymi.

Jednym z rozwiązań dedykowanych dla infrastruktury krytycznej jest System wykrywania i lokalizacji wycieków dla mediów wielofazowych - PSIlds-ai. Bazujące na elementach sztucznej inteligencji innowacyjne rozwiązanie przeznaczone jest do odpornej na zakłócenia, automatycznej detekcji i lokalizacji wycieków w rurociągach w czasie rzeczywistym. PSIlds-ai  w szczególności skierowany jest do przemysłu petrochemicznego i energetycznego, które operują na rurociągach przekazujących np. wielofazowe mieszaniny gazu ziemnego i ropy naftowej.

Jakość i bezpieczeństwo

PSI Polska stosuje najlepsze praktyki IT potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 (zarządzania jakością) oraz ISO 27001:2013 (zarządzania bezpieczeństwem informacji).

www.psi.pl

***

Honorowym Gospodarzem XXII Konferencji Naukowo-Technicznej "Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych.Infrastruktura krytyczna", która odbędzie się 26-27 wrzesnia br. jest PCC Rokita SA. Organizatorem – firma BMP, wydawca m.in. magazynu "Chemia Przemysłowa" i portalu www.kierunekCHEMIA.pl.

 

 

 

fot. PSI
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ