Partner serwisu
14 grudnia 2022

Danfoss Partnerem XXIX Sympozjum CHEMIA 2023

Kategoria: XXIX Sympozjum CHEMIA 2023

Danfoss został Partnerem XXIX Sympozjum CHEMIA 2023, które odbędzie się 31 stycznia – 1 lutego 2023 r. w Płocku.

Danfoss Partnerem XXIX Sympozjum CHEMIA 2023

Referat, który wygłosi Pan Rafał Rutkowski z firmy Danfoss Drives podczas tegorocznej CHEMII 2023, dotyczył będzie nowoczesnych technologii napędowych w zakładach chemicznych i ich potencjału jako źródła oszczędności - poprzez zwiększenie zwiększenie efektywności energetycznej, opytmalizację całych linii produkcyjnych jak i redukcję kosztów związanych z nieplanowanymi przestojami. Konserwacja predyktywna wraz ze zbieraniem danych z napędów i przechowywaniem ich chmurze jest przyszłością techniki napędowej w dużych zakładach chemicznych. Analiza pracy danego silnika lub całego zespołu, poboru mocy, optymalne dobranie punktu pracy, przegląd danych bieżących i sprzed wielu miesięcy pozwala swobodnie planować i zarządzać  danym procesem produkcyjnym zwiększając rentowność całego zakładu.

 

O firmie Danfoss

Energooszczędne technologie umożliwiają inteligentnym społecznościom i przemysłowi tworzenie zdrowszego i bardziej komfortowego klimatu w naszych budynkach i domach oraz dostarczanie większej ilości żywności przy mniejszej ilości odpadów.

Danfoss pomaga w stworzeniu bardziej zrównoważonego świata poprzez dostarczanie produktów, usług i rozwiązań wyróżniających się wysoką jakością, absolutną niezawodnością i zaawansowaną innowacyjnością.

W świecie gwałtownych zmian napędzanych rosnącą liczbą ludności i nowymi technologiami, inżynieria jest kluczem do sprostania przyszłym wyzwaniom. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób Danfoss odgrywa aktywną rolę w cyfryzacji — w odpowiedzi na główne wyzwania rozwojowe, przed którymi stoi świat.

źródło: Danfoss
fot. Danfoss
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ