Partner serwisu
12 grudnia 2022

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju objęło Honorowym Patronatem Sympozjum CHEMIA 2023

Kategoria: XXIX Sympozjum CHEMIA 2023

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju objęło Honorowym Patronatem XXIX Sympozjum CHEMIA 2023, które odbędzie się 31 stycznia – 1 lutego 2023 r. w Płocku.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju objęło Honorowym Patronatem Sympozjum CHEMIA 2023

NCBR jest agencją wykonawczą w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych, nad którą nadzór, od 1 sierpnia 2022 r., sprawuje Minister Funduszy i Polityki Regionalnej.

Centrum prowadzi działalność w oparciu o przepisy ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz statutu stanowiącego załącznik do rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 9 września 2010 r. w sprawie statutu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Funkcjonowanie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, reguluje ponadto szereg aktów wykonawczych i aktów prawnych związanych z wdrażaniem programów finansowanych z funduszy europejskich.

PROGRAM NEON

NCBR wspólnie z PKN ORLEN w ramach Wspólnego Przedsięwzięcia Programu NEON ogłosili II konkurs, którego tematyka związana jest z rozwojem cyfryzacji i automatyzacji monitoringu czynników korozyjnych na instalacjach produkcyjnych, systemami logistycznymi i stacjami paliw. Projekt, który zwycięży w konkursie, otrzyma 8 mln zł od PKN ORLEN i NCBR na dalsze badania i rozwój. Nabór wniosków rozpocznie się 27 stycznia 2023 r. Więcej informacji TUTAJ

źródło: NCBR
fot. NCBR
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ