Partner serwisu
18 maja 2022

W poszukiwaniu wyższej efektywności produkcji: symulator produkcji sody w fabryce CIECH...

Kategoria: XV Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Specjalistyczne oprogramowanie jest cennym narzędziem wykorzystywanym przez technologów produkcji i dział R&D CIECH. Dzięki niemu możliwe jest symulowanie zmian parametrów działania linii produkcyjnej. Symulator powstaje w fabryce w Inowrocławiu, w połączeniu z wdrażaną tam technologią „Zaawansowanego sterowania procesem” – Advanced Process Control. Więcej na ten temat opowie Piotr Kapuściński z CIECH podczas XV Konferencji Remonty i UR w Przemyśle Chemicznym (24-26 maja 2022 r., Gdynia).

W poszukiwaniu wyższej efektywności produkcji: symulator produkcji sody w fabryce CIECH...

Grupa CIECH, drugi w Europie producent sody kalcynowanej i oczyszczonej, oraz Siemens, globalny lider w obszarze digitalizacji produkcji przemysłowej, pracują wspólnie nad stworzeniem kompletnego symulatora linii produkcyjnej sody, w celu zwiększenia efektywności procesu produkcji tego surowca.

O projekcie podczas XV Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznych mówić będzie Piotr Kapuściński, Dyrektor Nadzoru Produkcji i Doskonałości Operacyjnej, Ciech S.A., który nie tylko wystąpi z prezentacją, ale także weźmie udział w debacie: Nowoczesne technologie a remonty i UR.

Więcej na temat projektu czytaj również w artykule pt. Siemens tworzy symulator linii do produkcji sody dla Grupy CIECH.

fot. CIECH
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ