Partner serwisu
07 maja 2021

ZAPOWIEDŹ

Kategoria: WEBINARIUM: Sprawdzone technologie uzdatniania wody w nowym wydaniu

Sprawdzone technologie uzdatniania wody w nowym wydaniu  to tytuł WEBINARIUM, które odbędzie się 8 czerwca o godz. 10.00. Podczas spotkania z prezentacjami wystąpią specjaliści Veolia Water Technologies & Veolia Mobile Water Services. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisz się już dzisiaj.

ZAPOWIEDŹ

Dla kogo?


Webinarium adresowane jest do branż: chemicznej, petrochemicznej, rafineryjnej oraz energetyki. Zapraszamy kadrę zarządzającą-techniczną, kierowników, specjalistów i pracowników działów inwestycyjnych, produkcji, jakości, utrzymania ruchu odpowiedzialnych za gospodarkę wodną i jakość wody w zakładach.


Podczas webinar zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania z zakresu uzdatniania wody, dedykowane dla zakładów przemysłowych.

 

Wstępna agenda

 

 • VEOLIA Mobile Water Services - Mobilne Stacje Uzdatniania
  Jakub Jasiński, Business Development Manager Central Europe, VEOLIA MOBILE WATER SERVICES (40 min.)
   
 • Reaktor Actiflo® - jeden system, wiele funkcji
  Tomasz Jamrocha, Dyrektor Sprzedaży, Veolia Water Technologies sp. z o.o. (20.min)
   
 • Niedoceniana mikrofiltracja
  Katarzyna Dominiak, Kierownik Sprzedaży, Veolia Water Technologies sp. z o.o. (20 min.)

 

Najlepsze technologie do ochrony zasobów wodnych

Veolia Water Technologies (VWT), spółka należąca do globalnej grupy Veolia, jest wiodącym specjalistą w dziedzinie rozwiązań wodno-ściekowych. Zespoły VWT dostarczają kompletne instalacje uzdatniania wody  i oczyszczania ścieków projektowane wg indywidulanych wymagań, a także urządzenia standaryzowane/ systemy pakietowe oraz jednostki mobilne do oczyszczania wody i ścieków dla klientów przemysłowych i komunalnych. VWT oferuje również szeroki zakres usług (audyt, dobór optymalnych rozwiązań, dostawy systemów i instalacji w formule „pod klucz, dostawy chemii do uzdatniania wody, zdalną opiekę operatorską, usługi serwisowe) w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z zarządzaniem systemami wody i ścieków w zakładach.

VWT tworzy technologie na rzecz zrównoważonego rozwoju. Wiedza fachowa specjalistów Veolii jest celowo skoncentrowana na ochronie środowiska: przyczyniają się do zmniejszenia śladu węglowego i optymalizacji zużycia wody, w szczególności poprzez ofertę "zerowego zrzutu cieczy" (ZLD - Zero Liquid Discharge), która umożliwia ponowne wykorzystanie ścieków w zakładzie po ich uprzednim oczyszczeniu, a docelowo zapewnia zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych. VWT posiada także rozwiązania w zakresie beztlenowego oczyszczania ścieków z produkcją biogazu i odzyskiem energii.

Więcej o Veolia Water Technologies.

 

Czytaj więcej nt. WEBINARIUM: Sprawdzone technologie uzdatniania wody w nowym wydaniu 

Zapisz się do udziału w wydarzeniu online, które odbędzie się 8 czerwca o godz. 10.00. Udział w webinarium jest bezpłatny.

 

fot. 123rf.com/zdj. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ