Partner serwisu
16 lipca 2021

Veolia Sponsorem Głównym XV Kongresu Gospodarki Wodno-Ściekowej

Kategoria: XV Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej

Veolia Water Technologies Sp. z o.o., należąca do grupy Veolia, światowego lidera w optymalnym zarzadzaniu zasobami naturalnymi, została Sponsorem Głównym XV Kongresu Gospodarki Wodno-Ściekowej, który odbędzie się 12-13 października 2021 r. w Krakowie.

Rozwiązania dla pełnego cyklu wodnego

Veolia Water Technologies dostarcza rozwiązania w zakresie uzdatniania wody i oczyszczania ścieków dla wszystkich sektorów przemysłu. Firma dysponuje własnymi innowacyjnymi technologiami oraz fachową i praktyczną wiedzą w doborze rozwiązań dla pełnego cyklu wodnego w zakładach produkcyjnych - począwszy od produkcji wody procesowej przez oczyszczanie strumieni uciążliwych i niebezpiecznych, odzysk wody ze ścieków w celu ponownego wykorzystania, odzysk surowców ze strumieni odpadowych w procesach wyparnych i koncentracji, aż po plany rozwoju gospodarki wodno-ściekowej minimalizujące pobór wody świeżej i emisję do środowiska (ZLD).

 

Mobilne jednostki

Zapewnia także ciągłość produkcji uzdatnionej wody podczas przestojów awaryjnych, prac konserwacyjnych, planowanych rozruchów, oferując wynajem krótko- lub długoterminowy mobilnych jednostek Mobile Water Services.

Veolia Water Technologies specjalizuje się w doborze technologii, dostawach instalacji projektowanych wg indywidulanych wymagań oraz urządzeń standaryzowanych i systemów pakietowych. Spółka dostarcza również usługi serwisowe, środki chemiczne do uzdatniania wody oraz zapewnia zdalną opiekę operatorską.

 

Aby zachować zasoby naturalne

Veolia wspiera producentów w prowadzeniu działalności zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz gospodarki cyrkulacyjnej (circular economy). Celem jest zachowanie zasobów naturalnych poprzez odzysk wody i energii oraz efektywne zarządzanie instalacjami, przyczyniając się do zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstw oraz zmniejszenia kosztów operacyjnych i uciążliwości dla środowiska.

 

Więcej o Veolia Water Technologies

Więcej informacji o Kongresie, w tym aktualizowany na bieżąco program znajdziesz TUTAJ.

fot. Veolia
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ