Partner serwisu
06 lipca 2021

dr inż. Ryszard Nowicki

Kategoria: XIV Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

To niezależny eksper, który poprowadzi debatę: Outsourcing, insourcing w utrzymaniu ruchu – blaski i cienie i wystąpi z prezentacją npt. Uwarunkowanie optymalizacji UR od zróżnicowania podejścia do cyfryzacji podczas XIV Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym (14-16 lipca 2021, Zakopane).

dr inż. Ryszard Nowicki

dr inż. Ryszard Nowicki, NIEZALEŻNY EKSPERT

Absolwent Politechniki Poznańskiej (’72) i tam zatrudniony (doktorat z diagnostyki drganiowej) do ‘93. 1990…2018 związany z Bently Nevada Corp./GE. Ekspert w zakresie zarządzania stanem technicznym maszyn i urządzeń oraz ich diagnostyki, organizacji centrów diagnostycznych na poziomie przedsiębiorstw i/lub korporacji, wdrażania rozwiązań systemowych nadzoru stanu technicznego środków produkcji stosownie do ich krytyczności oraz wymaganej polityki UR. Autor wielu wdrożonych w kraju i na świecie projektów nadzoru.

Od ‘95 organizator konferencji FORUM DIAGNOSTYKI, których 29 zorganizował w Polsce, a kilkanaście podobnych wspierał merytorycznie poza jej granicami. Autor ponad 270 publikacji naukowych, naukowo-technicznych i konferencyjnych, kilkudziesięciu ekspertyz, a także wielu szkoleń dedykowanych nadzorowi stanu technicznego różnych środków produkcji, które prowadził dla OEM’ów, EPC oraz przedsiębiorstw w krajach Europy, obu Ameryk, Bliskiego Wschodu, Azji, a także w Australii i Nowej Zelandii. Od ’20 współpracuje z KTIP. E-mail: ryszard.nowicki@vp.pl

 

ZOBACZ więcej informacji o konferencji, w tym aktualizowany na bieżąco program.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ