Partner serwisu
04 stycznia 2019

Dyrektor TGPE Waldemar Szulc moderatorem dyskusji

Kategoria: XIV Konferencja Ochrona Środowiska. Energetyka. Ciepłownictwo. Przemysł

Dyrektor Towarzystwa Gospodarczego Polskie Elektrownie - Waldemar Szulc - został moderatorem panelu dyskusyjnego "COP 24 i co dalej?" który odbędzie się podczas XIV Konferencji Ochrona Środowiska. Energetyka. Ciepłownictwo. Przemysł. Odbywającej się 19-20 lutego w Katowicach.  

Absolwent Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania spółkami kapitałowymi na Uniwersytecie Łódzkim oraz studium w zakresie Planowania Gospodarki Energetycznej w Gminie.

Całe swoje życie zawodowe związał z energetyką i ciepłownictwem pełniąc funkcje kierownicze w Elektrowni Bełchatów w latach 1984 – 1999 oraz funkcje zarządcze w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bełchatowie (Wiceprezes Zarządu – Dyrektor Techniczny w latach 1999 – 2003, Prezes Zarządu – Dyrektor Naczelny w latach 2003 – 2009), a następnie w PGE Elektrownia Bełchatów SA (Członek Zarządu – Dyrektor Techniczny w latach 2009-2010). Od września 2010 do grudnia 2015 roku pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu ds. wytwarzania w PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA. Aktualnie pełni funkcje Dyrektora Biura w Towarzystwie Gospodarczym Polskie Elektrownie.

Przez dwie kadencje Wiceprezes Zarządu Towarzystwa Gospodarczego Polskie Elektrownie, Członek i Wiceprzewodniczący Rady Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie w Warszawie, był Ekspertem Parlamentarnego Zespołu ds. Energetyki, uczestniczył w pracach komisji sejmowych i senackich zespołów oraz zespołach problemowych. Prelegent, wykładowca na konferencjach i szkoleniach, autor wielu publikacji w czasopismach branżowych, biegły sądowy z zakresu energetyki.

Dyrektor został moderatorem debaty

COP 24 i co dalej?  (19.02. 17:15-18:45)

Tematyka:

• COP 24 – wnioski dla przemysłu,

• jak przemysł ma sprostać oczekiwaniom polityki klimatycznej?

• kierunki rozwoju strategii ochrony środowiska,

• megatrendy a Polska, gdzie jesteśmy na mapie świata?

• normy emisyjne – plan na dostosowanie.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ