Partner serwisu
15 marca 2018

Od odbiorców energii po zarządzających

Kategoria: XVI Konferencja Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle. Odbiorcy na Rynku Energii

– To już XVI edycja konferencji. W międzyczasie zmieniła się jej nazwa – było: Odbiorcy na Rynku Energii, teraz jest zarządzanie energią (red. pełna nazwa: Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle). Ta zmiana odzwierciedla istotę – chodzi o to, by odbiorcy przemysłowi przestali być jedynie odbiorcami – mówił prof. Jan Popczyk w czasie otwarcia konferencji w Czeladzi 15 marca 2018 r.

Od odbiorców energii po zarządzających

– Ta konferencja jest naszą konferencją, czujemy się tu jak u siebie, czujemy, że tu możemy mówić o naszych problemach, o problemach istotnych dla polskiego przemysłu – mówił Henryk Kaliś, prezes Izby Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii. – Energetyka zawodowa przespała swój czas, teraz jest pora na energetykę przemysłową – dodał, zwracając uwagę, że głosy płynące z konferencji w Czeladzi powinny trafić do rządzących jako taki alert, bo to ostateczny czas, gdy możemy jeszcze coś zmienić, by przemysł energochłonny mógł funkcjonować w Polsce – dodał.

– W tym miejscu nie muszę państwa przekonywać, że efektywność energetyczna jest istotna – mówił Adam Grzeszczuk, prezes firmy BMP, która jest m.in. organizatorem tego wydarzenia oraz wydawcą czasopisma „Energetyka Cieplna i Zawodowa” i portalu kierunekENERGETYKA.pl, który podzielił się z uczestnikami konferencji informacjami dotyczącymi 25-letniej działalności firmy BMP. – Minione 25 lat traktuję jako piękną podróż. Dziękuję za te ćwierć wieku, gdy mogliśmy poznawać państwa – zmieniających rzeczywistość polskiej energetyki – zakończył.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ