Partner serwisu
05 czerwca 2018

Startupy na konferencji w Gdyni

Kategoria: XI Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Wyłoniliśmy 5 startupów, które przeszły do kolejnego etapu konkursu " Start-upy dla utrzymania ruchu i remontów". Ich stoiska można zwiedzić w Strefie Startup, w ramach konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym. 

Startupy na konferencji w Gdyni

1.Startup: AMAGE Systems

rozwiązanie jest zestawem oprogramowania, sprzętu oraz infrastruktury niezbędnej do jego utrzymania, które ułatwia właścicielowi zakładu przemysłowego budowę nowej inwestycji lub rozbudowę zakładu. Rozwiązanie AMAGE Installation Master wspiera go w procesie nadzoru nad budową, jednocześnie ułatwiając pracę Generalnemu Wykonawcy.

2. Startup: IFMS - Inteligentny System Obsługi Maszyn i Urządzeń (AVTEL Telekomunikacja Informatyka)

Inteligentny System Obsługi Maszyn i Urządzeń dostarcza jednolite rozwiązanie umożliwiające regularną obsługę urządzeń i wyposażenia w przedsiębiorstwach z zachowaniem wysokiej dbałości o przestrzeganie zasad BPH.

3. Startup: InTherSoft sp. z o.o.

Opatentowany system szybkiego pomiaru temperatury o nazwie RTMS (Rapid Temperature Measurement System). Rozwiązanie sprzęgające zestaw specjalnie zaprojektowanych czujników oraz dedykowane oprogramowanie, w którym zaimplementowano autorskie algorytmy tworzy kompleksowy system pomiarowy

4. Startup: NNT Sp. z o.o.

Pomysł polega na pionierskim wykorzystaniu impulsów magnetostrykcyjnych do diagnozowania nieciągłości różnego typu falowodów poprzez pomiar natężenia echa fali akustycznej odbitej od „nieciągłości” wewnątrz danego falowodu.

Wykorzystanie pomysłu z powodzeniem można stosować do szybkiej i taniej diagnostyki wszelkiego rodzaju rur i rurek (np. wymienników ciepła).

5. Startup: Reliability Solutions

System oparty o narzędzia sztucznej inteligencji, który na podstawie analizy danych (sensorowych, środowiskowych, serwisowych, itp.) daje możliwość bieżącej oceny stanu technicznego maszyn, przewidywania ich awarii (Predictive Maintenance), oraz wspomagania procesu eksploatacji maszyn w celu minimalizacji prawdopodobieństwa awarii (Prescriptive Maintenance).

Podczas uroczystej kolacji wyłonimy zwycięzce konkursu.

Organizatorem konkursu jest firma BMP, wydawca magazynów, m.in. Chemii Przemysłowej, i portali, m.in www.kierunekchemia.pl. Konkurs realizowany jest w ramach XI Konferencji Naaukowo-Technicznej Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym (4-6 czerwiec br. w Gdyni).

fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ