Partner serwisu
29 maja 2017

Tomasz Przybysławski, Dyrektor Biura Techniki PKN ORLEN S.A.

Kategoria: X Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Tomasz Przybysławski to jeden z uczestników debaty: Przyszłość polityki remontowej i UR. Jak to bedzie za 10-15 lat podczas X Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym.

Tomasz Przybysławski, Dyrektor Biura Techniki PKN ORLEN S.A.

Tomasz Przybysławski, Dyrektor Biura Techniki PKN ORLEN S.A.

Absolwent Wydziałów Elektrotechniki i Automatyki oraz Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej. Ukończył podyplomowe studia Executice MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Od roku 2002 pełnił funkcje kierownicze w zakresie działalności technicznej, utrzymania ruchu w firmie Philips Consumer Electronic Industries Poland, a następnie w Jabil Assembly Poland, w latach 2008-2010 pełnił funkcję Dyrektora Działu Inżynieryjnego w firmie Flextronics International Poland, prowadząc wiele projektów reorganizacyjnych, optymalizacyjnych i usprawniających.

Od 2010 roku związany z Grupą Kapitałową ORLEN, gdzie od 2010 do 2013 pracował na stanowisku Dyrektora Utrzymania Ruchu w Unipetrol AS w Republice Czeskiej, a od 2013 roku pełni funkcję Dyrektora Biura Techniki w PKN ORLEN S.A.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ