Partner serwisu
29 maja 2017

Paweł Sierakowski: Odpowiedzialność za bezpieczeństwo ludzi...

Kategoria: X Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Tym dla Pawła Sierakowskiego, Dyrektora ds. Utrzymania Ruchu ANWIL S.A., jest utrzymanie ruchu.

Paweł Sierakowski: Odpowiedzialność za bezpieczeństwo ludzi...

Utrzymanie ruchu to dla mnie... odpowiedzialność za bezpieczeństwo ludzi i stabilność biznesową firmy.

Za największe osiągnięcie w zakresie UR w ostatnich latach uważam... wdrażanie programów systemowego i systematycznego podejścia do działań remontowych i serwisowych typu RBI, SIL, RCM, AUR oraz rozwój technik badań nieniszczących NDT.

Podejście do UR będzie zmieniało się w kierunku... kompleksowego zarządzania procesami UR, które będą opracowywane i wdrażane przy pomocy zewnętrznych firm doradczych.

W zakresie UR polski przemysł powinien... dostrzec ryzyko gwałtownie zmniejszającej się dostępności wykwalifikowanej kadry inżynierskiej i kurczącego się rynku pracy

 

Paweł Sierakowski, Dyrektor ds. Utzymania Ruchu ANWIL S.A.


Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych na Politechnice Warszawskiej. Dysponuje bogatym doświadczeniem we wdrażaniu projektów niezawodnościowych RBI oraz SIL. Od początku kariery zawodowej związany z Grupą ORLEN. W latach 1995-2012 zatrudniony w PKN ORLEN na Wydziale Automatyki, gdzie pełnił m.in. funkcję Kierownika Działu Analiz Technicznych. Uczestniczył w realizacji najważniejszych projektów inwestycyjnych prowadzonych w Koncernie, takich jak: Olefiny II, Wytwórnia Wodoru I i II, Hydrokraking, Hydroodsiarczanie Gudronu, Kraking Katalityczny II, Hydroodsiarczanie Olejów Napędowych 6 i 7, Reforming IV, Fenol, Alkilacja oraz Odsiarczanie Benzyn Krakingowych. Od 2012 roku Dyrektor ds. Utrzymania Ruchu w ORLEN Lietuva oraz członek Rady Nadzorczej spółki EMAS. W 2015 roku objął stanowisko Dyrektora ds. Utrzymania Ruchu w ANWIL S.A.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ