Partner serwisu

Remonty po raz 6

Kategoria: VI Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym 2013

Tarnów – Polski Biegun Ciepła przyciągnął w tym roku na 6. konferencję „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym” ponad 250 osób
 

Otwarcie konferencji
Za stołem prezydialnym: prof. Dariusz Bogdał (Politechnika Krakowska), Zbigniew Paprocki (prezes SITPCh o. Tarnów), Ryszard Ścigała (prezydent Tarnowa) i Artur Kopeć (członek zarządu Grupy Azoty SA)

    Branżowe spotkanie „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym” uroczyście otworzył przedstawiciel Honorowego Gospodarza Grupy Azoty S.A. – Artur Kopeć – członek zarządu.
Podczas konferencji odbyło się pięć sesji tematycznych z zakresu utrzymania ruchu. Jak poprawić efektywność urządzeń i instalacji, jak wygląda diagnostyka maszyn, zarządzanie projektami czy optymalizacja kosztów – to tylko niektóre z zagadnień, o których rozmawiali uczestnicy spotkania . Nie zabrakło również wykładów na temat gospodarki smarowniczej oraz systemów wspierających utrzymanie ruchu.
Wyjątkowym zainteresowaniem cieszył się panel dyskusyjny – Utrzymanie Ruchu w Nowoczesnym Przedsiębiorstwie, którego moderatorem był Marek Wilmanowicz (Basell Orlen Polyolefins).
Konferencję zakończyła wycieczka do zakładu Grupy Azoty w Tarnowie, podczas której uczestnicy mogli zwiedzić  Wytwórnię Wodoru i Instalację do produkcji poliamidów.

* * *

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim firmom i instytucjom, które pomogły nam w przygotowaniu tegorocznej edycji imprezy: Honorowemu Gospodarzowi Grupie Azoty S.A.,
Patronom: Prezydentowi Miasta Tarnów, Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego w Tarnowie, Polskiej Izbie Przemysłu Chemicznego, Politechnice Śląskiej oraz Politechnice Krakowskiej; partnerom branżowym: Sanwil Polska Sp. z o.o.; sponsorom i partnerom: firmie Belse Sp. z o.o., firmie Spetech Sp. z o.o., firmie Emerson Process Management, firmie John Crane Poland Sp. z o.o., firmie Pentair Valves& Controls Polska Sp. z o.o. oraz firmie Mowta Sp. z o.o.

Zobacz także:

Relacja: V Konferencja Naukowo-Techniczna Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym i Rafineryjny

Honorowy Gospodarz

Honorowy patronat:

Sponsor główny:

Prezydent Miasta Tarnów

Sponsor Partner konferencji: Partner branżowy Patronat merytoryczny

Patronat naukowy: Patronat medialny: Organizator

Politechnika Krakowska
im. Tadeusza Kościuszki

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ