Partner serwisu

Relacja: II Konferencja Naukowo-Techniczna Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym 5 maja 2009

Kategoria: II Konferencja Naukowo-Techniczna Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym 5 maja 2009

Druga edycja konferencji "Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym" zakończyła się 5 maja 2009 r. Do Kazimierza  Dolnego przyjechało ok. 120 przedstawicieli z zakładów chemicznych, petrochemicznych i naftowych oraz firm oferujących usługi, rozwiązania, produkty w zakresie remontów i utrzymania ruchu.

Relacja: II Konferencja Naukowo-Techniczna Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym 5 maja 2009

Utrzymanie ruchu jest jednym z najistotniejszych zadań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem nowoczesnego przedsiębiorstwa. Dlatego temu tematowi poświęcamy kolejną konferencję w branży chemicznej:  "Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym – powiedział podczas rozpoczęcia Adam Grzeszczuk, prezes firmy BMP Sp. z o.o., przedstawiciel organizatora spotkania.

Tematyka konferencji obejmowała aspekty związane z remontami, efektywnością w utrzymaniu ruchu, zapobieganiu awariom, systemami sterowania oraz wizualizacją, jak i automatyką przemysłową. Program obejmował zarówno wykłady merytoryczne, jak i prezentacje firm oferujących nowoczesne rozwiązania  oraz produkty dla przemysłu. Wiele doświadczeń w tym zakresie zaprezentowały Zakłady Azotowe „Puławy”.

Konferencja była okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy „praktykami”,a „teoretykami”. Wiele rozmów kontynuowano w kuluarach. Spotkaniu sprzyjała wspaniała atmosfera, wiele udanych rozmów, spotkań biznesowych i towarzyskich.

Na zakończenie konferencji zainteresowani uczestnicy wzięli udział w wyciczce technicznej do Zakładów Azotowych  „Puławy” SA. Największą atrakcją był wjazd na wieżę przy instalacji mocznika na wysokość 130 m, z którego można było zobaczyć Azoty „z lotu ptaka”.

Honorowym Gospodarzem konferencji był jeden z większych zakładów chemicznych w Polsce – Zakłady Azotowe „Puławy” SA. Doceniając wagę imprezy patronat nad spotkaniem objęły: Ministerstwo Gospodarki, Polska Izba Przemysłu Chemicznego , We współpracę w przygotowaniu spotkania włączyły się:  SITPChem Oddział Puławy oraz firma Belse Sp. z o.o., specjalizująca się w zabezpieczeniach powierzchni ścieralnych.

Wszystkim uczestnikom konferencji serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

Honorowy Gospodarz:

Honorowy patronat:

Ministerstwo Gospodarki

Partner Strategiczny:

Współpraca:

Oddział Puławy

Organizator:

Patronat medialny:

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ