Partner serwisu

Relacja: I Konferencja Naukowo-Techniczna „Gospodarka wodno-ściekowa w przemyśle chemicznym 27-28 marca 2007

Kategoria: I Konferencja Naukowo-Techniczna "Gospodarka wodno-ściekowa w przemyśle chemicznym 27-28 marca 2007

 W dniach 27-28 marca 2007 r. odbyła się w Tarnowie konferencja „Gospodarka wodno-ściekowa w przemyśle chemicznym”. Spotkanie zgromadziło ponad 100 osób reprezentujących zakłady chemiczne, rafinerie i koksownie oraz firmy dysponujące ofertą środków i technologii pomocnych przy realizacji zadań związanych z uzdatnianiem wody do celów przemysłowych i oczyszczaniem ścieków.
 

Relacja: I Konferencja Naukowo-Techniczna „Gospodarka wodno-ściekowa w przemyśle chemicznym 27-28 marca 2007

 O wodzie w Tarnowie

    Honorowym Gospodarzem tegorocznego spotkania były Zakłady Azotowe w Tarnowie S.A., które z ramienia zarządu firmy reprezentowali Ryszard Świtalski i Wiesław Lach.
W ciągu dwóch dni spotkania podzielonego na cztery panele tematyczne omówiono trendy w rozwoju sposobów uzdatniania wody oraz oczyszczania ścieków do celów przemysłowych.


    Wielkie zainteresowanie wzbudził swym wystąpieniem dr inż. Tadeusz Pająk omawiając zasady, które powinny być koniecznie przestrzegane przy podejmowaniu decyzji dotyczących termicznej metody unieszkodliwiania osadów ściekowych. Kolejne wystąpienie Pawła Krupy, reprezentującego Orlen-Eko, było przykładem praktycznego podejmowania decyzji w tej sprawie. Spółka należąca do płockiej rafinerii przeznaczyła na ten cel spore środki finansowe, analizując długo sposób ich właściwego wydatkowania.

    Dziękujemy Honorowemu Gospodarzowi spotkania – Zakładom Azotowym w Tarnowie S.A. za pomoc i wsparcie merytoryczne przy organizacji spotkania.
Podziękowania składamy również za pomoc w przygotowaniu konferencji na ręce Sponsora Głównego - Nalco Polska Sp. z o.o., oraz Sponsora – Veolia Water Systems Sp. z o.o.


Dziękujemy Państwu za udział w konferencji.

Sebastian Kasparek

Honorowy Gospodarz:

 

 

Sponsor główny:


Sponsor: 

Organizator:


Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ