Partner serwisu
25 maja 2023

Nowa stacja paliw MOYA w Wielkopolsce

Kategoria: Aktualności

Sieć MOYA powiększyła się o kolejną stację w województwie wielkopolskim. To nowo wybudowany obiekt położony w malowniczej miejscowości Mroczeń, w pobliżu drogi ekspresowej S11. Punkt w niebiesko-czerwonych barwach, podobnie jak wszystkie stacje obsługowe MOYA, oferuje sklep wielobranżowy oraz klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe MOYA.

Nowa stacja paliw MOYA w Wielkopolsce

MOYA jest od lat najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w Polsce. Obecnie w niebiesko-czerwonych barwach działa 410 punktów w całym kraju. Spółka Anwim, operator sieci MOYA, jako jedyna na polskim rynku rozwija równolegle trzy koncepty stacji: obsługowe ze sklepem typu convenience i konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA, stacje automatyczne oraz samoobsługowe stacje MOYA express.

Nowo otwarty punkt jest obsługową stacją franczyzową, położoną na trasie Brzeg-Kępno (DK 39), w niedużej, ale malowniczej miejscowości Mroczeń. Do stacji można dojechać z obu kierunków, co z jest dużym udogodnieniem dla kierowców. Lokalizacja w pobliżu drogi ekspresowej Poznań-Katowice (S11) umożliwia obsługę zarówno ruchu lokalnego, jak i tranzytowego. Dodatkowo, Mroczeń przyciąga ruch turystyczny, ze względu na pomniki przyrody oraz zabytki, w tym Pałac Feliksa Weżyka.

Stacja oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. Poza wysokiej jakości paliwem, obiekt posiada sklep wielobranżowy, w którym zaopatrzymy się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment. Z kolei koncept gastronomiczny Caffe MOYA to bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów. Na terenie stacji znajduje się także myjnia i odkurzacz. „Truckersi” mają do dyspozycji szybki wlew diesla oraz dystrybutor z płynem AdBlue.

Obsługowa stacja paliw MOYA w miejscowości Mroczeń jest otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ