Partner serwisu
31 stycznia 2023

Na Wieczorze Chemików

Kategoria: XXIX Sympozjum CHEMIA 2023

Rozmowy kuluarowe, koncert Krzysztofa Wałeckiego, zdjęcia na “jubileuszowej ściance”... Pierwszy dzień sympozjum CHEMIA 2023 tradycyjnie zakończył uroczysty Wieczór Chemików.

Na Wieczorze Chemików

Galę otworzył premierowy pokaz filmu z okazji 30-lecia firmy BMP, która jest organizatorem sympozjum. Jubileuszowym akcentem była również specjalna “ścianka” z okolicznościowym logo, na tle której uczestnicy chętnie robili pamiątkowe zdjęcia. Gwiazdą wieczoru był Krzysztof Wałecki, wokalista Oddziału Zamkniętego, z niezwykle energetycznym występem, wykonując m.in. klasyki polskiego rocka.

Pierwszy toast wieczoru wznieśli: prezes BMP Adam Grzeszczuk oraz Arkadiusz Kamiński, dyrektor PKN ORLEN S.A. Adam Grzeszczuk podziękował współpracownikom z BMP – za zaangażowanie, za pracę przy czasopismach, portalach i konferencjach, które – tak jak ta w Płocku – są bardzo dobrze oceniane przez uczestników. Podziękował również PKN ORLEN S.A. za pomoc w organizacji tegorocznej edycji sympozjum, w której bierze udział prawie 400 osób. Z kolei Arkadiusz Kamiński zaprosił wszystkich w imieniu PKN ORLEN S.A. na przyszłoroczną, jubileuszową edycję.

 

XXIX Sympozjum Naukowo-Techniczne CHEMIA 2023 odbywa się w dniach 31 stycznia – 1 lutego w Płocku. Organizatorem wydarzenia jest BMP Sp. z o.o. Honorowym Gospodarzem – PKN ORLEN S.A.

fot. BMP
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ