Partner serwisu
23 lipca 2014

Grupa Azoty kontraktuje sprzedaż nawozów na krajowy rynek

Kategoria: Z życia branży

Spółki wchodzące w skład Grupy Azoty kończą proces kontraktowania sprzedaży produktów nawozowych na krajowy rynek. Zawierane umowy mają charakter wolumenowy z rocznymi okresami ustalania ilości i będą obowiązywać przez okres pięciu lat.

Grupa Azoty kontraktuje sprzedaż nawozów na krajowy rynek

Filozofia firmy
Naszymi atutami są potężne zdolności produkcyjne, szeroka paleta produktów i usytuowanie na trzecim co do wielkości rynku rolnym w Unii Europejskiej – komentuje Paweł Jarczewski, prezes zarządu Grupy Azoty S.A. - Nasza filozofia funkcjonowania na rynku nawozowym zakłada nie tylko produkcję i sprzedaż produktów ale wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań rolnictwa precyzyjnego. Dlatego też w ostatnich latach rozpoczęliśmy program inwestycyjny, który już owocuje produkcją nowoczesnych, specjalistycznych formuł nawozowych zgodnych z oczekiwaniami naszych klientów - uzupełnia prezes Jarczewski.

W ramach polityki handlowej Grupy Azoty budowane jest strategiczne partnerstwo z dystrybutorami dla całej gamy produktów nawozowych z Puław, Tarnowa, Kędzierzyna, Polic, Gdańska oraz Dobrego Miasta.

Nawozy
Polityka handlowa Grupy Azoty na terenie Polski w obszarze agro zakłada współpracę handlową w oparciu o wieloletnie umowy handlowe z doświadczonymi kontrahentami. Sieć dystrybucji Grupy Azoty w nowym sezonie przekroczy liczbę 90 firm, które prowadzą dalszą sprzedaż nawozów do klientów finalnych. Współpraca ta nie ogranicza się jedynie do sprzedaży produktów nawozowych ale zakłada również stały wspólny dialog z klientami w celu dostosowania oferty oraz usług do ich potrzeb.  Zawierane umowy są podstawą budowy silnej dystrybucji, mają charakter ramowy na 5 lat z rocznymi okresami ustalania ilości.

Źródło: Grupa Azoty ZA Puławy

Fot. Grupa Azoty ZA Puławy

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ