Partner serwisu
22 listopada 2022

Przyszłość dzieje się u nas. Nabór do konkursu trwa

Kategoria: Aktualności

Już tylko do 1 grudnia br. trwa nabór do jubileuszowej, XXV edycji konkursu Polski Produkt Przyszłości, który NCBR ogłosiło wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

Przyszłość dzieje się u nas. Nabór do konkursu trwa

Konkurs wyłania i promuje innowacyjne rozwiązania naukowców, przedsiębiorców i specjalistów z wielu dziedzin, które mają potencjał, aby zaistnieć na globalnym rynku. Na zwycięzców w trzech kategoriach czekają nagrody finansowe w wysokości 100 tys. zł! Ale to nie wszystko, na co można liczyć.

W konkursie, finansowanym w ramach Funduszy Europejskich z Programu Inteligentny Rozwój, można zgłaszać wyroby i technologie ułatwiające codzienne życie, automatyzujące procesy produkcji, wspomagające dbanie o zdrowie czy środowisko. Mogą być to rozwiązania z dowolnej dziedziny. Aplikować mogą – indywidualnie lub wspólnie – uczelnie, instytuty naukowe i badawcze oraz przedsiębiorcy, działający na terenie Polski.

Szczegóły znajdą Państwo w dzisiejszym newsletterze. Polecamy także nasze webinaria ciepłownicze oraz propozycje dotyczące programu Horyzont Europa.

Więcej szczegółów TUTAJ

źródło: NCBR
fot. 123rf
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ