Partner serwisu
26 lipca 2014

Ogólnopolski Kongres PETROBIZNES PALIWA CHEMIA GAZ

Kategoria: Z życia branży

Europejskie Centrum Biznesu pragnie serdecznie zaprosić Państwa do udziału w IX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONGRESU PETROBIZNES PALIWA CHEMIA GAZ, która odbędzie się 2 października 2014 r. w Warszawie w Hotelu Mercure.

Ogólnopolski Kongres PETROBIZNES PALIWA CHEMIA GAZ

Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi:

„Strategie polskich koncernów na tle zmian zachodzących na rynku europejskim”.

Jesienna edycja Kongresu skupi się na zmianach i kierunkach rozwoju sektora gazowego w Polsce. Analizie poddane zostaną również dylematy strategiczne i perspektywy rozwoju firm paliwowych, jak również największych graczy na rynku chemicznym w Polsce w kontekście zmian na rynkach europejskich i światowych. Panelowa formuła Kongresu zakłada, że zaproszeni Prelegenci – Przedstawiciele Rządu i Urzędów Państwowych, Parlamentarzyści, Członkowie Zarządów największych polskich i zagranicznych korporacji - wspólnie podsumują bieżący rok oraz przeanalizują działania podejmowane przez międzynarodową konkurencję.

Organizator zakłada iż przekrojowe spojrzenie zaproszonych Prelegentów na zachodzące i spodziewane transformacje pozwoli uczestnikom wyciągnąć wnioski dotyczące całego sektora i poszczególnych segmentów rynku, a tym samym lepiej przygotować się do nadchodzących zmian. Szczegółowe informacje o kongresie będą sukcesywnie przedstawiane na stronach internetowych Europejskiego Centrum Biznesu www.petrobiznes.pl  oraz na stronach Partnerów i Patronów Medialnych Kongresu.

 

Szczegółowe informacje na temat Kongresu:

www.petrobiznes.pl        e-mail: info@ecb.biz.pl     tel. +48 081 747 65 10

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ