Partner serwisu
26 października 2022

Podziękowanie dla Honorowych Gospodarzy

Kategoria: XVI Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej

Podczas uroczystej kolacji XVI Kongresu Gospodarki Wodno-Ściekowej w Toruniu wręczono specjalne podziękowania Honorowym Gospodarzom wydarzenia: spółce ANWIL S.A., PGE Toruń S.A. oraz OSM Sierpc.

Podziękowanie dla Honorowych Gospodarzy

W imieniu organizatora - firmy BMP, chcielibyśmy podziękować Honorowym Gospodarzom: spółce ANWIL S.A., PGE Toruń S.A. oraz OSM Sierpc za ogromne wsparcie i pomoc w organizacji XVI Kongresu Gospodarki Wodno-Ściekowej.

Podziękowania w imieniu Honorowych Gospodarzy podczas uroczystej kolacji zorganizowanej pierwszego dnia kongresu odebrali: Marcin Lemański, Dyrektor Obszaru Energetyki i Gospodarki Wodno-Ściekowej ANWIL S.A., Michał Bartkowski z PGE Toruń S.A. oraz Dariusz Kilanowski reprezentujący OSM Sierpc.

Ponadto już dziś w imieniu firmy BMP dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w kongresie i mamy nadzieję na spotkanie z Państwem w tym samym, a nawet większym gronie za rok.

 

 

 

Organizatorem XVI Kongresu Gospodarki Wodno-Ściekowej, który odbywa się 25-26 października 2022 r. w Toruniu jest firma BMP, wydawca m.in. czasopism "Chemia Przemysłowa", „Energetyka Cieplna i Zawodowa” i „Kierunek Spożywczy” oraz portali: kierunekCHEMIA.pl, kierunekENERGETYKA.pl, kierunekSPOŻYWCZY.pl.

fot. BMP
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ