Partner serwisu
30 maja 2022

PCC Rokita Partnerem Branżowym

Kategoria: XXI Konferencja Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych

PCC Rokita SA, należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej PCC SE, została Partnerem Branżowym XXI Konferencji Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych, która odbędzie się 29-30 września 2022 r. w Krakowie.

PCC Rokita Partnerem Branżowym

Specjalistyczne wybory chemiczne

PCC Rokita SA należy do międzynarodowej grupy kapitałowej PCC SE. Jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. Produkuje specjalistyczne wyroby chemiczne powszechnie stosowane między innymi w przemyśle budowlanym, motoryzacyjnym, kosmetycznym, papierniczym i wielu innych.

 

Poliole, chlor i chemia fosforu

W strukturze przedsiębiorstwa wyodrębnione są trzy wyspecjalizowane kompleksy: polioli, chloru i chemii fosforu. Posiadają one własne laboratoria opracowujące produkty dostosowane do potrzeb klientów. 

 

Ponad 70 lat

Przez ponad 70 lat działalności, firma efektywnie działa na rynku jako godny zaufania producent i dystrybutor. Od czerwca 2014 r. akcje spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

 

Organizatorem XXI Konferencji Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych jest firma BMP, wydawca m.in. czasopisma "Chemia Przemysłowa" i portalu kierunekCHEMIA.pl. Gospodarzem Honorowym została Grupa Azoty S.A.

Więcej informacji o wydarzeniu TUTAJ.

źródło: PCC Rokita
fot. PCC Rokita
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ