Partner serwisu
26 sierpnia 2021

Malwina Kopron z wizytą w Grupie Azoty S.A.

Kategoria: Aktualności

Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty spotkał się w Tarnowie z Malwiną Kopron, brązową medalistką w rzucie młotem na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Podczas spotkania, Prezes spółki przekazał medalistce list gratulacyjny oraz statuetkę od Grupy Azoty.

Malwina Kopron z wizytą w Grupie Azoty S.A.

Grupa Azoty od czterech lat wspiera Malwinę Kopron w osiąganiu kolejnych sukcesów. Zawodniczka AZS UMCS Lublin ma już na swoim koncie takie sukcesy jak brązowy medal Mistrzostw Świata w Londynie w 2017 roku.

To mój pierwszy medal na Igrzyskach, ale mam nadzieję, że nie ostatni. Patrząc na moją dyspozycję w tym sezonie i wysokie lokaty osiągane podczas startów, można było spodziewać się tego medalu. Wiedziałam, że będzie o to naprawdę ciężko, ale jechałam do Tokio z bojowym nastawieniem i świadomością, że stać mnie na to, by ten cel osiągnąć - podkreśla Malwina Kopron.

Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A. gratulował zawodniczce sukcesu osiągniętego w Japonii.

Mam nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje kolejnymi medalami i trofeami. W imieniu Grupy Azoty, dziękuję za wspaniałe emocje oraz poświęcenie i ciężką pracę. Pani postawa stanowi doskonały przykład dla młodych sportowców, a my czujemy dumę z faktu, że możemy mieć swój udział w Pani sukcesach – mówi Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

Malwina Kopron wdzięczna jest nie tylko za wieloletnie wsparcie jakie otrzymuje od Grupy Azoty, ale również za doping pracowników spółki.

Chciałam naprawdę od serca podziękować wszystkim, którzy wstali w nocy i oglądali moje ciężkie eliminacje oraz tym, którzy śledzili mój finał. Otrzymałam mnóstwo wiadomości gratulacyjnych, również od pracowników Grupy Azoty. Naprawdę bardzo wszystkim dziękuję i proszę o dalsze wsparcie  - podkreśla Malwina Kopron.

* * *

Grupa Azoty to zdecydowany lider krajowego rynku nawozowego i jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie. Zajmuje drugą pozycję w Unii Europejskiej w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, ma również silną pozycje na rynkach takich produktów jak melamina, kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO, plastyfikatory czy biel tytanowa. Ważnym filarem strategii Grupy Azoty są inwestycje, a największym projektem są Polimery Police, realizowane przez spółkę celową Grupa Azoty Polyolefins. Jest to jedna z największych inwestycji w polskim i europejskim przemyśle chemicznym, która umożliwi dywersyfikację działalności biznesowej Grupy Azoty, a także pozytywnie wpłynie na pozycję Polski w segmencie tworzyw sztucznych i wzmocni niezależność energetyczno-surowcową kraju.

źródło: Grupa Azoty
fot. Grupa Azoty
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ