Partner serwisu
06 lipca 2021

Artur Kopeć

Kategoria: XIV Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Przedstawiciel Grupy Azoty poprowadzi panel III: : Najnowsze trendy w UR i współczesnej diagnostyce instalacji przemysłowych podczas XIV Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym (14-16 lipca 2021, Zakopane).

Artur Kopeć

Absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej na kierunku technologii chemicznej oraz studiów podyplomowych z zakresu przedsiębiorczości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

W 2003 roku rozpoczął pracę w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, po czym jeszcze w tym samym roku został pracownikiem Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach (obecnie Grupa Azoty). Szerokie doświadczenie zawodowe zdobył, pracując na stanowiskach od aparatowego procesów chemicznych poprzez etaty mistrza, technologa, specjalisty do kierownika wydziału włącznie. Od lutego 2012 do maja 2021 roku pełnił funkcję Członka Zarządu Grupy Azoty S.A.

Do największych sukcesów zawodowych może zaliczyć pomyślne wdrożenie do produkcji nowego nawozu w Polsce o nazwie handlowej „Saletrosan”. Jest współautorem technologii wytwarzania saletrosiarczanu amonowego – zgłoszenie patentowe polskie i europejskie. Jako kierownik rozruchu brał udział w uruchamianiu instalacji granulacji mechanicznej nawozów oraz instalacji produkcji wodoru 98% w tarnowskich zakładach. Do najważniejszych osiągnięć pracy w zarządzie Grupy Azoty może zaliczyć:

- współudział w pracach nad konsolidacją branży chemicznej,

- negocjacje pakietów społecznych w Puławach i Grzybowie,

- integracja obszaru BHP, ochrony środowiska i jednostek straży pożarnych,

- powołanie Zespołu Ochrony Przeciwpożarowej ZOP,

- powołanie Centrum Edukacji Ratowniczej Grupy Azoty CERGA,

- znaczące zmniejszenie poziomu wypadkowości w Grupie Azoty,

- wdrożenie programu STOPTM firmy DuPont.

 

ZOBACZ więcej informacji o konferencji, w tym aktualizowany na bieżąco program.

fot. Grupa Azoty
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ