Partner serwisu
18 czerwca 2021

Jaką terminologię musisz znać, pracując w transporcie?

Kategoria: Transport i logistyka

Transport to bardzo szerokie zagadnienie, które obejmuje wiele elementów. W tym poradniku dowiesz się, co należy wiedzieć, aby móc pracować efektywnie i poznasz kilka bardzo ważnych szczegółów. Ta wiedza pozwoli Ci dużo szybciej rozwinąć skrzydła!

Jaką terminologię musisz znać, pracując w transporcie?

Transport drogowy

Z transportem drogowym mamy do czynienia na co dzień. Pracownik firmy transportowej powinien wiedzieć wszystko o rozliczaniu czasu pracy kierowców, cenach, ubezpieczeniach OCP, przewożeniu towarów niebezpiecznych czy systemach giełdowych w branży. Warto również opanować szczegóły na temat wykorzystywania telematyki w firmie transportowej. To oczywiście tylko niektóre elementy, które jakie warto opanować przed rozpoczęciem pracy zawodowej. Właśnie dlatego dobrze jest skorzystać z oferty profesjonalnych kursów na wirtualnej akademii TransEdu. Wystarczy odwiedzić stronę https://edu.trans.eu/ i skorzystać z bardzo szerokiej i zróżnicowanej oferty.
 

Spedycja

Przepisy prawne, znajomość geografii oraz wiele zagadnień technicznych to elementy związane ze spedycją. Kursy TransEdu pomogą Ci zrozumieć ten świat i zapoznać się z bardzo szczegółową wiedzą. Dowiesz się, jak wygląda praca spedytora oraz jak rozwiązywać różnego rodzaju problemy, jakie mogą stanąć na drodze profesjonalisty. To doskonała okazja dla wszystkich osób, które pragną stale rozwijać swoje umiejętności.

Magazyn
Znajomość funkcjonowania magazynu oraz urządzeń z nim związanych jest bardzo istotna dla osób zainteresowanych tematyką transportową. Odpowiednio dobrany kurs pozwoli Ci również zgłębić wiedzę na temat BHP czy oprogramowania WMS. Ponadto poznasz informacje na temat opakowań, dozoru technicznego, uprawnień, rodzajów i specyfikacji europalet oraz wielu innych aspektów, dzięki którym z łatwością przebrniesz przez rozmowę kwalifikacyjną i od pierwszych dni pracy będziesz gotowy na nowe wyzwania.

Manager w branży TSL

Jesteś managerem i chcesz poznać jeszcze więcej szczegółów na temat branży transportowej? To doskonała okazja, aby nauczyć się, jak perfekcyjnie zarządzać danym obszarem oraz na które elementy należy zwrócić szczególną uwagę. W dodatku dowiesz się, jak efektywnie zarządzać relacjami z klientem, prowadzić spotkania biznesowe, radzić sobie ze stresem, występować publicznie czy przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Wybierz najlepsze rozwiązania

Kursy wirtualnej akademii TransEdu zostały opracowane przez prawdziwych ekspertów, którzy na temat logistyki, spedycji i infrastruktury magazynowej wiedzą wszystko. Zawsze możesz liczyć na perfekcyjnie przygotowane materiały oraz praktyczne wskazówki, które na pewno przydadzą Ci się w pracy zawodowej. Zdecydowanie warto odwiedzić stronę internetową i zapoznać się z bogatą ofertą kursów. Skorzystało z nich już wielu zadowolonych pracowników firm transportowych, którzy szybko stali się profesjonalistami. Dołącz do nich!

fot. materiały prasowe

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ