Partner serwisu
29 kwietnia 2021

Grupa Azoty Partnerem Mistrzostw Polski w szachach

Kategoria: Aktualności

28 kwietnia rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w szachach. Grupa Azoty została partnerem turnieju, który odbywa się pod patronatem Premiera Mateusza Morawieckiego. Zaangażowanie Grupy to element strategii sponsoringowej spółki, zakładającej wspieranie kluczowych wydarzeń sportowych w kraju.

Grupa Azoty Partnerem Mistrzostw Polski w szachach

W uroczystości rozpoczęcia LOTTO Indywidualnych Mistrzostw Polski w Szachach oraz PGNiG TERMIKA Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet w Szachach weźmie udział Tomasz Hryniewicz, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A. 

Bezpieczeństwo finansowe jest punktem wyjścia do osiągania dobrych wyników, nie tylko w biznesie. Jako jeden z liderów branży nawozowo-chemicznej, chcemy mieć swój udział we wspieraniu polskich sportowców, a tym samym gwarantować im możliwość skupienia się na zdobywaniu jak najlepszych rezultatów. Mistrzostwa Polski w szachach to najważniejszy turniej krajowy, mający na celu wyłonienie najlepszych szachistów w Polsce. Na podstawie wyników tego turnieju Polski Związek Szachowy wyłania kadrę narodową, a z niej – olimpijską. Nie mogło nas więc zabraknąć wśród Partnerów tego wydarzenia. Dziękuję organizatorom turnieju za zaproszenie do wsparcia Mistrzostw. Szczególne wyrazy podziękowania kieruję również w stronę  Pana Ministra Łukasza Schreibera, który zaprosił nas do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu – mówi Tomasz Hryniewicz, wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

W ramach Mistrzostw Polski odbędą się również PGNiG TERMIKA Gala Hetmanów oraz GRUPA AZOTY Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Szachach Superbłyskawicznych. Wydarzenie zakończy się 8 maja.

źródło: inf. prasowa
fot. Grupa Azoty
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ