Partner serwisu
26 kwietnia 2021

Bezpieczeństwo automatyki przemysłowej (OT) - nowe wyzwania w kontekście IK...

Kategoria: WEBINARIUM: Infrastruktura Krytyczna wobec nowych wyzwań

...to tytuł referatu, z którym 6 maja podczas WEBINARIUM: Infrastruktura krytyczna wobec nowych wyzwań wystąpi Piotr Ciepiela z firmy EY. Zarejestruj swój udział. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Bezpieczeństwo automatyki przemysłowej (OT) - nowe wyzwania w kontekście IK...

Piotr Ciepiela

Global Cyber Architecture, Engineering & Emerging Technologies Leader

Piotr w firmie EY jest Globalnym liderem dla bezpieczeństwa Architektury i Nowoczesnych Technologii (Architecture, Engineering & Emerging Technologies) obejmujący obszary takie jak OT/IoT, AI, RPA, Blockchain, Cloud oraz kwestie związane z bezpieczeństwem rozwiązań Microsoft oraz systemów SAP.

Światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej i systemów kontroli przemysłowej (ICS). Piotr jest współzałożycielem zespołów technologii operacyjnych (OT) i IoT w EY.

Uczestniczy w tworzeniu międzynarodowych standardów OT i bezpieczeństwa cybernetycznego, wspiera rządy w zakresie ochrony infrastruktury krytycznej. Wnosi wkład w tworzenie obowiązujących przepisów, metod i standardów.

Przed objęciem tej roli Piotr pełnił rolę Lidera Zespołu ds. Bezpieczeństwa Infrastruktury Krytycznej w EMEIA, Piotr Ciepiela, jest współtwórcą praktyki OT (Operational Technology) oraz IoT (Internet of Things) w EY. Lider w dziedzinie bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej i automatyki przemysłowej. Ponad 17 lat doświadczenia w zarządzaniu międzynarodowymi projektami w zakresie bezpieczeństwa OT i IoT na terenie Stanów Zjednoczonych, Ameryki Południowej, Europy, Azji oraz obszaru Bliskiego Wschodu.

Jest współautorem książki o infrastrukturze krytycznej oraz licznych publikacji dotyczących bezpieczeństwa ICS i SCADA. Prowadzi wykłady na konferencjach związanych z regulacjami dotyczącymi infrastruktury krytycznej.

Piotr posiada tytuł magistra kryptografii i sieci komputerowych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

 

Więcej informacji o webinarze

Zarejestruj swój udział

Uczestnictwo w wydarzeniu, które odbędzie się w formule onlinowej, jest bezpłatne.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ