Partner serwisu
19 kwietnia 2021

AkzoNobel zapowiada kolejną edycję programu skierowanego do startupów

Kategoria: Aktualności

18 maja rozpocznie się drugie globalne wyzwanie dla startupów – Paint the Future. Program, prowadzony przez AkzoNobel i wspierany przez wielu odbiorców na całym świecie, stał się największą innowacją w branży. Ten akcelerator biznesu otwiera nowe możliwości zarówno dla uczestników, jak i całego obszaru farb i powłok.

AkzoNobel zapowiada kolejną edycję programu skierowanego do startupów

Rozwój i innowacje

Wszystkie startupy uczestniczące w wyzwaniu, korzystając z doświadczenia, wiedzy i zasobów AkzoNobel, będą mogły sprawniej realizować swoje projekty. Dla wybranych otworzą się ekscytujące możliwości partnerstwa i współpracy finansowej.

Nasza nowa strategia firmy opiera się na rozwoju i innowacjach – mówi Thierry Vanlancker, CEO AkzoNobel. – Jest to więc idealny czas na drugą edycję naszego globalnego wyzwania dla startupów. Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jakie nowatorskie propozycje mają dla nas uczestnicy, i co najważniejsze, które z nich pomogą nam realizować oczekiwania klientów.

 

Kontynuacja pierwszej edycji

Program z 2021 r. jest kontynuacją pierwszej edycji Paint the Future, która odbyła się dwa lata temu. Od tego czasu AkzoNobel zorganizował także analogiczne akceleratory dla startupów m.in w Brazylii i Chinach, oraz dla swoich dostawców. Programy te zaowocowały już 18 udanymi projektami.

Paint the Future to nasz dedykowany ekosystem zaprojektowany w celu przyspieszenia innowacji w obszarze farb i powłok –  mówi Klaas Kruithof, Dyrektor ds. technologii w AkzoNobel. – Nasze pierwsze globalne wyzwanie dla startupów było jednocześnie pionierskim w branży. Od tego czasu nasz ekosystem niesamowicie się rozrósł i obejmuje już 2137 aktywnych członków. To platforma startowa dla świetnych pomysłów, która przyciągnęła zróżnicowaną grupę startupów, dostawców, środowisk akademickich i klientów.

 

Szczegóły programu na 2021 rok

Startupy zostaną zaproszone do zgłaszania rozwiązań dotyczących pięciu tematów wyzwań:

• ulepszona funkcjonalność

• doświadczenie klienta

• inteligentna aplikacja

• rozwiązania circular system

• inteligentna produkcja i łańcuch dostaw.

 

Program startuje 18 maja, a zgłoszenia przyjmowane są do 20 lipca. Wybrani finaliści zostaną zaproszeni na wspólne wydarzenie pod koniec 2021 r., podczas którego zostaną ogłoszeni zwycięzcy wyzwania.

Więcej informacji o programie startupowym 2021 r. znajduje się na stronie letspaintthefuture.com

źródło: inf. prasowa
fot. AkzoNobel
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ