Partner serwisu
17 kwietnia 2014

Zmiany w zarządzie kędzierzyńskich Azotów

Kategoria: Z życia branży

W zarządzie pojawił się Dariusz Bednorz (wcześniej wiceprezes Grupy Azotów Siarkopol S.A.), natomiast pracę na stanowisku wiceprezesa zakończyła Sabina Nowosieska.

Zmiany w zarządzie kędzierzyńskich Azotów

Rada Nadzorcza Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A. powołała na nową kadencję zarząd spółki w składzie: Adam Leszkiewicz – prezes zarządu, Mirosław Ptasiński – wiceprezes, Krzysztof Kamiński – wiceprezes, Dariusz Bednorz – wiceprezes.

Powołany do zarządu Grupy Azoty ZAK S.A. Dariusz Bednorz pełnił dotychczas funkcję wiceprezesa zarządu w Siarkopolu S.A. Wcześniej, przez wiele lat był związany z Grupą Azoty ZAK S.A., gdzie pełnił m.in. funkcję kontrolera w Jednostce Biznesowej Oxoplast oraz dyrektora Departamentu Handlu Nawozami.

– Skonstruował on system handlu w nawozach w całej Grupie Azoty i liczymy na to, że swoje najlepsze doświadczenia przymierzy do Oxoplastu i skonstruuje w Kędzierznie nowy, dostosowany do otoczenia system handlu w tym obszarze – powiedział Adam Leszkiewicz, prezes zarządu Grupy Azoty ZAK S.A.: – Mamy nadzieję, że Pani Sabina Nowosielska będzie kierowała nadal naszą spółką ZAK S.A. Jej doświadczenie i ogromne zaangażowanie będzie dla nas motywatorem i inspiracją, żeby z tych doświadczeń i znajomości rynku oraz biznesu korzystać. – dodał Leszkiewicz.

 

fot. BMP

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ