Partner serwisu
08 marca 2021

ORLEN świętuje Dzień Kobiet

Kategoria: Aktualności

​PKN ORLEN przygotował kampanię z okazji Dnia Kobiet. Na klientki odwiedzające stacje ORLEN 8 marca będą czekały specjalne upominki. Akcja obok uczczenia Dnia Kobiet ma na celu wsparcie obszaru sprzedaży detalicznej, którą koncern, zgodnie ze strategią ORLEN2030, konsekwentnie rozwija. 

ORLEN świętuje Dzień Kobiet

Klientki, które 8 marca zatankują na stacji ORLEN, otrzymają aromatyczną kawę Stop Cafe tylko za 1 zł, a w godzinach od 7.00 do 20.00 pracownik stacji bezpłatnie uzupełni płyn do spryskiwaczy w ich samochodach.

Działalność detaliczna jest najbardziej rozpoznawalnym biznesem Grupy ORLEN, który zgodnie z nową strategią, koncern zamierza intensywnie rozwijać. W 2020 r. ten segment wypracował rekordowy zysk operacyjny na poziomie ponad 3 mld zł. Na koniec 2020 r. PKN ORLEN posiadał 2855 stacji paliw, z czego ponad 1800 w Polsce.

ORLEN to sieć stacji paliw, którą Polacy darzą także największym zaufaniem. Według Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych IBRIS, Polacy coraz częściej korzystają ze stacji nie tylko jako miejsca do tankowania paliwa. Obecnie pełnią one również rolę kawiarni i restauracji, czy sklepów spożywczych. PKN ORLEN pozostaje liderem wśród koncernów nie tylko pod względem jakości paliwa i obsługi, lecz także bogatej oferty produktowej i gastronomicznej.

Kampania wizerunkowa z okazji Dnia Kobiet prowadzona jest od 5 do 8 marca br. Akcja będzie komunikowana w radio i internecie oraz na stacjach ORLEN. Od strony kreatywnej za jej projekt i realizację odpowiadała agencja Grey.

źródło: inf. prasowa
fot. 123rf.com/zdj. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ