Partner serwisu
08 marca 2021

Synthos: 4-milionowa tona kauczuku

Kategoria: Aktualności

W zeszłym tygodniu Synthos osiągnął kolejny kamień milowy w produkcji kauczuków syntetycznych. W zakładzie produkcyjnym w Kralupach, Republika Czeska, wyprodukowano 4-milionową tonę kauczuku butadienowo-styrenowego ESBR.

Synthos: 4-milionowa tona kauczuku

- To ważne wydarzenie w historii naszej firmy i wielkie osiągnięcie Zespołu w dzisiejszych pandemicznych czasach. Jesteśmy wdzięczni naszym partnerom biznesowym za zaufanie, jakim nas obdarzyli i wszystkim im dziękujemy za współpracę i lojalność - mówi Matteo Marchisio, Dyrektor Segmentu Kauczuki i Materiały do Opon, Synthos S.A.

Kauczuki butadienowo-styrenowe mają zastosowanie w produkcji opon, dętek do opon, taśm przenośnikowych, obuwia, kabli, węży i różnych innych technicznych wyrobów gumowych.

Synthos jest jednym z największych producentów kauczuków syntetycznych na świecie. W ofercie firmy znajdują się kauczuki butadienowo-styrenowe (ESBR i SSBR), których Synthos jest największym europejskim producentem, kauczuki polibutadienowe na katalizatorze neodymowym (NdBR) oraz kauczuki wysokostyrenowe (HSR) i nitrylowe (NBR).

źródło: Synthos
fot. 123rf.com/zdj. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ