Partner serwisu
04 lutego 2021

CHEMIA 2021 w liczbach

Kategoria: XXVII Sympozjum CHEMIA 2021, 2-3 luty 2021, online

Za nami dwa dni wyjątkowego XXVII Sympozjum CHEMIA 2021. Dlaczego wyjątkowego? Przede wszystkim z tego powodu, że pierwszy raz nie mogliśmy spotkać się na żywo. Tradycją już stało się, że polska branża chemiczna, petrochemiczna i rafineryjna rozpoczynała nowy rok podsumowaniami i zdradzaniem, co w planach, właśnie w Płocku. Tym razem odbyło się to w sieci, ale z udziałem Płocka - PKN ORLEN ponownie był Gospodarzem Honorowym wydarzenia. A jak Sympozjum Chemia 2021 wygląda w liczbach?

CHEMIA 2021 w liczbach
  • Ponad 1 tys. osób zarejestrowanych
  • Prawie 700 uczestników
  • 4 panele tematyczne
  • 2 debaty
  • 22 prezentacje
  • Wiele opini, komentarzy, pytań

 

Pandemia, koronawirus, COVID-19 to niestety nie jest przeszłość. To wciąż temat nr 1 wpływający na trwające projekty i podejmowane decyzje. Pandemia przedefiniowała kierunki rozwoju, kładąc szczególny nacisk na rozwój w dziedzinie cyfryzacji, robotyzacji, wykorzystania sztucznej inteligencji czy cyfrowych bliźniaków. Zdecydowała, że jeszcze bardziej postawiliśmy na nowoczesne technologie i innowacje - powiedziała na zakończenie konferencji Joanna Jaśkowska, redaktor czasopisma "Chemia Przemysłowa" i portalu kierunekCHEMIA.pl.

Tematem równie istotnym jest i w najbliższej przyszłości będzie polityka środowiskowa, to jak jej sprostać. Stąd zarówno jeden z paneli tematycznych, jak i jedną z debat poświęciliśmy tym zagadnieniom. A w najbliższej przyszłości, dokładnie 25 marca planujemy zorganizować webinar pt. Zielona Chemia dla zrównoważonego rozwoju (ekologiczne technologie i inwestycje). Zapraszamy Państwa już dzisiaj. Więcej informacji na portalu kierunekCHEMIA.pl, w naszych mediach społecznościowych - zachęcamy do polubień, i w newsletterze - zachęcamy do zapisu, by być na bieżąco z tym, co dzieje się w branży - dodał Przemysław Płonka, redaktor naczelny Wydawnictwa BMP.

 

Byli z nami

fot. 123rf.com/zdj. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ