Partner serwisu
19 stycznia 2021

Z referatem wprowadzającym wystąpi dr inż. Paweł Bielski

Kategoria: XXVII Sympozjum CHEMIA 2021, 2-3 luty 2021, online

XXVII Sympozjum CHEMIA 2021 już tuż, tuż. 2 lutego z pierwszą z prezentacji wystąpi dr inż Paweł Bielski z Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Z referatem wprowadzającym wystąpi dr inż. Paweł Bielski

O czym będzie mówił?

O tym, co było przed covid. O prognozach na 2021 rok. I o tym, jak covid zmienił plany. A także o tym, jak obecnie branża odnajduje się w nowej rzeczywistości.

 

dr inż. Paweł Bielski

Dyrektor Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej im. Prof. Ignacego Mościckiego w Warszawie od 2016 r.
 
Całe życie zawodowe związany z przemysłem chemicznym, zwłaszcza w obszarach strategii i rozwoju. Pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Korporacyjnego Strategii i Rozwoju w Grupie Azoty S.A., pracował na stanowisku Dyrektora Pionu Strategii i Rozwoju w Zakładach Azotowych „Puławy” S.A., wcześniej zatrudniony w Mennicy Państwowej S.A., Mennicy – Metale Szlachetne Sp. z o.o. oraz Endress + Hauser Polska Sp. z o.o.

Absolwent Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej, na którym uzyskał następnie stopień doktora nauk technicznych. Ukończył również studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie oraz program The Strategic Leadership Academy w ICAN Institute.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ