Partner serwisu
23 września 2020

LOTOS otwiera nowoczesną myjnię tunelową w Gdańsku

Kategoria: Aktualności

Wygoda, oszczędność wody i czasu oraz idealnie czyste auto. Wszystko to gwarantuje oddana do użytku 22 września myjnia tunelowa zlokalizowana na stacji paliw LOTOS przy ul. Kołobrzeskiej w Gdańsku. To obecnie najnowocześniejszy tego typu obiekt w sieci LOTOS.

LOTOS otwiera nowoczesną myjnię tunelową w Gdańsku

Myjnie tunelowe to w Europie bardzo ważny i szybko rozwijający się segment rynku. Obiekt LOTOSU zlokalizowany w Gdańsku jest pierwszym tego typu w kraju oferowanym przez polską firmę paliwową.

– LOTOS staje się liderem w segmencie myjni samochodowych. Pierwsza w naszej sieci myjnia tunelowa to dowód na naszą innowacyjność i odpowiedź na trendy. LOTOS dba o jakość oraz satysfakcję klientów  – mówi Wojciech Weiss, prezes Zarządu LOTOS Paliwa.

Komfort dla klientów

Zalety myjni tunelowej to przede wszystkim najwyższa jakość mycia. Przed wjazdem do tunelu pracownik ręcznie myje trudno dostępne miejsca, np. okolice lusterek czy spojlera. Po umyciu auto lśni – wosk uzupełnia zadrapania oraz drobne rysy. Myjnia tunelowa posiada też dodatkową opcję – pianę, która wzmacnia efekt mycia. W ramach promocji, dla wszystkich klientów stacji LOTOS, usługa ta będzie dostępna jedynie za 1 grosz. Promocja potrwa do 25 października.

Myjnia tunelowa gwarantuje wysoką przepustowość – samochody wjeżdżają do niej co minutę – oraz szybką obsługę – cykl mycia trwa około 6-7 minut. Dla przykładu: gdy przed standardową myjnią stoją 3 auta, czas oczekiwania wyniesie kilkanaście minut, natomiast w przypadku myjni tunelowej – poczekamy tylko 3 minuty.

Myjnia tunelowa to także komfort i mobilność użytkowania – mycie i zapłata za usługę odbywają się bez wysiadania z auta. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń. To szczególnie ważne m.in. dla osób niepełnosprawnych czy rodziców z małymi dziećmi.

W trosce o środowisko

Korzystanie z myjni tunelowej to także znaczna oszczędność wody, dzięki czemu każdy użytkownik przyczynia się do dbania o środowisko. W obiekcie działa system recyklingu, który pozwala powtórnie wykorzystać odzyskaną podczas procesu mycia wodę. Myjnia tunelowa pozwala o ponad 80% zmniejszyć zużycie wody w porównaniu do standardowych myjni. Umycie samochodu pochłonie jej tutaj mniej niż jeden cykl domowej pralki.

Producentem myjni tunelowej jest firma WashTec, globalny lider w tym segmencie.

Mamy wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. Nowoczesna, w pełni zautomatyzowana myjnia tunelowa, to najlepszy wybór w trosce o czystość auta. Każdy użytkownik przekona się o tym już po wyjeździe z myjni – zapewnia Aleksander Majchrzak, prezesfirmy WashTec.

źródło: Informacja prasowa
fot. LOTOS
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ