Partner serwisu
Tylko u nas
26 sierpnia 2020

WEBINARIUM BMP: Przyszłość polityki remontowej. Zarządzanie utrzymaniem ruchu

Kategoria: Aktualności

Przegląd podstawowych błędów popełnianych przy wdrażaniu systemów nadzoru stanu technicznego maszyn, wpływ digitalizacji na usprawnienie polityki remontowej, wyzwania sieci OT czy wreszcie jak przygotować umowę z kontrahentem, aby zapewnić sobie swobodę w UR? Takie m.in. tematy poruszymy podczas bezpłatnego webinarium organizowanego 3 września br. przez Wydawnictwo BMP.

WEBINARIUM BMP: Przyszłość polityki remontowej. Zarządzanie utrzymaniem ruchu

Przyszłość polityki remontowej. Zarządzanie utrzymaniem ruchu - to tytuł webinarium organizowanego przez Wydawnictwo BMP - wydawcę czasopisma "Chemia Przemysłowa" i portalu kierunekCHEMIA.pl we wspópracy z najlepszymi specjalistami w branży.

Podczas webinarium zaprezentowane zostaną takie tematy jak:

  • Przegląd podstawowych błędów popełnianych przy wdrażaniu systemów nadzoru stanu technicznego maszyn i urządzeń - dr inż. Ryszard Nowicki, niezależny ekspert
  • Jak odpowiednio przygotować umowę z kontrahentem i jak przygotować się na restrukturyzacje kontrahenta, aby zapewnić sobie swobodę w utrzymaniu ruchu w firmie? - Mec. Wojciech Bazan, Kancelaria JDP DRAPAŁA & PARTNERS SP. K.
  • Wpływ digitalizacji na usprawnienie polityki remontowej (Nowe trendy w przemyśle, wpływ COVID-19, przykłady projektów, wspierające technologie) - Joanna Mainguy, Microsoft

  • Wyzwania sieci OT. Wykrywanie anomalii i cyberzagrożeń w sieciach automatyki przemysłowej na przykładzie systemy SCADVANCE XP - Marek Smolik, CTO w ICsec S.A.

Webinarium odbędzie się 3 września br. o godzinie 10.00. Udział w webinarium jest bezpłatny.

LINK do REJESTRACJI: https://kierunekbmp.clickmeeting.com/chemia/register

k

PRELEGENCI:

dr inż. Ryszard Nowicki, NIEZALEŻNY EKSPERT

Ukończył Wydział Budowy Maszyn Politechniki Poznańskiej w 1972 r gdzie następnie pracował do roku 1993. W latach 1990…2018 związany z Bently Nevada Corp./GE. Ekspert w zakresie zarządzania stanem technicznym maszyn i urządzeń oraz ich diagnostyki, organizacji centrów diagnostycznych na poziomie przedsiębiorstw i/lub korporacji, wdrażania rozwiązań systemowych nadzoru stanu technicznego środków produkcji stosownie do ich krytyczności oraz wymaganej polityki utrzymania ruchu. Autor wielu wdrożonych w kraju i poza jego granicami projektów systemów nowoczesnego nadzoru maszyn w zakresie monitorowania i zabezpieczeń, uwzględniających również narzędzia diagnostyki technicznej. Od roku 1995 organizator konferencji FORUM DIAGNOSTYKI, których 29 zorganizował w Polsce, a kolejnych kilkanaście współorganizował poza granicami Polski. Autor ponad 250 publikacji naukowych, naukowo-technicznych i konferencyjnych, kilkudziesięciu ekspertyz technicznych, a także szeregu szkoleń dedykowanych nadzorowi stanu technicznego różnych środków produkcji.  W tym obszarze prowadził szkolenia w krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji, a także w Australii i Nowej Zelandii.

k

Mec. Wojciech Bazan

Counsel w kancelarii JDP, reprezentuje polskich i zagranicznych liderów z kilku branż gospodarki w ich kluczowych sporach sądowych i od lat wspiera ich strategicznym doradztwem w okresach nadzwyczajnych wydarzeń rynkowych (m.in. wzrosty cen przed EURO 2012). Występował jako pełnomocnik w wielomilionowych sporach dotyczących kilku z największy w Polsce umów na dostawę pojazdów szynowych oraz umów na budowę lotnisk lub stadionów sportowych. Ma spore doświadczenie w postępowaniach sądowych dotyczących kar umownych, prac dodatkowych oraz odpowiedzialności za usterki, z których większość dotyczyła relacji ze strategicznym dla klienta Zamawiającym.  W roku 2016 laureat prestiżowego konkursu DGP “Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra”.

O Kancelarii JDP

Kancelaria JDP z powodzeniem doradza podmiotom aktywnie uczestniczącym w realizacji inwestycji z sektora publicznego. Udzielane wsparcie obejmuje wszelkie etapy inwestycyjne – począwszy od ubiegania się o udzielenie zamówienia, przez ich realizację, aż po spory sądowe. Kancelaria JDP prowadzi największe postępowania w przetargach infrastrukturalnych w kraju, w zróżnicowanych branżach (w tym w energetyce). Każdego roku bierze udział w kilkudziesięciu postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą, doprowadzając niejednokrotnie do precedensowych wyroków. Aktywnie doradza na etapie realizacji inwestycji. Kancelaria JDP reprezentuje Klientów w licznych sporach sądowych, w których łączna wartość przedmiotu sporów wynosi ponad 1 mld złotych. Jest liderem na rynku w prowadzeniu spraw opartych na klauzuli rebus sic stantibus. W 2017 r. uzyskała precedensowy wyrok, na podstawie którego wynagrodzenie Klienta zostało podwyższone w związku z nieprzewidywalnym wzrostem cen przed EURO 2012.

 

k

Joanna Mainguy

Menedżer ds. rozwiązań w branży energetycznej.z ponad 15-letnim doświadczeniem w przemyśle przetwórczym, w szczególności w przemyśle naftowo-gazowym. Ma doświadczenie zawodowe w całym łańcuchu wartości Oil & Gas, od poszukiwań, przez rafinację i chemikalia, po marketing i dystrybucję.
Posiada tytuł magistra na Wydziale Wiertnictwa, Nafty i Gazu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz tytuł magistra ekonomii w Centrum Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła kilka szkoleń Energy Transition i New Energies na Uniwersytecie Stanforda, Uniwersytecie w Edynburgu, IFP School i Grenoble School of Management.

O Microsoft 

Microsoft (Nasdaq “MSFT” @microsoft) napędza cyfrową transformację w erze inteligentnej chmury (Intelligent Cloud) oraz inteligentnych urządzeń (Intelligent Edge). Misją firmy jest umożliwianie każdej osobie i organizacji na świecie, by osiągały więcej. Microsoft dostarcza platformę rozwiązań, które są dla innych fundamentem do rozwoju – lepszego życia obywateli, transformacji polskich przedsiębiorstw, szkół, urzędów i ekspansji polskich firm IT – Partnerów Microsoft – którzy tworzą własne rozwiązania w oparciu o technologię Microsoft. Aspiracją firmy w Polsce jest przyczynianie się do powstania Polskiej Doliny Cyfrowej, w której technologia pozwala akcelerować rozwój polskich przedsiębiorstw i organizacji.

kk

Marek Smolik

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu architektury systemów informatycznych. Architekt i autor wielu aplikacji używanych w energetyce, automatyce, OZE, systemach IT.

O ICsec S.A.

Pierwszy polski producent rozwiązań cyberbezpieczeństwa dedykowanych dla przemysłu. ICsec zbudował innowacyjny system SCADVANCE XP, który dzięki monitorowaniu sieci przemysłowych w znaczący sposób podnosi poziom ochrony przed cyberzagrożeniami przemysłowymi oraz dostosowuje obecne systemy bezpieczeństwa do zmieniających się przepisów prawa.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ