Partner serwisu
14 lipca 2020

LOTOS dobrym przystankiem w drodze na wakacje

Kategoria: Aktualności

Najwyższe standardy bezpieczeństwa, atrakcyjne promocje oraz produkty polskich producentów to tylko niektóre argumenty za tym, żeby zatrzymać się na stacji LOTOS. Przypominamy, że kierowcy podróżujący ze swoimi czworonogami znajdą tam specjalnie przygotowane miski z wodą.

LOTOS dobrym przystankiem w drodze na wakacje

Bezpieczeństwo

Wakacje to czas wzmożonych podróży. W tym roku odpoczynek w kraju to najpopularniejszy urlopowy wybór Polaków. W trakcie podróży bez obaw można zatrzymywać się na stacjach LOTOS, gdzie wciąż zachowywane są najwyższe standardy bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa. Na stacjach dla klientów dostępne są płyny do dezynfekcji. Można również zaopatrzyć się w środki ochrony produkcji spółki LOTOS Oil: LOTOSEPT – płyn do dezynfekcji rąk oraz LOTOSEPT F – płyn do dezynfekcji powierzchni, podłóg, ścian i mebli.

– W tym roku na wakacje wybieramy Polskę. Wielu z nas będzie przemierzało kraj swoim samochodem. Chcemy zachęcać kierowców do zatrzymywania się na stacjach LOTOS. Cały czas naszym priorytetem jest podnoszenie jakości obsługi i dostosowywanie naszej oferty do gustów i potrzeb klientów. Jednocześnie chcemy podkreślić, że dużą wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa  – mówi Wojciech Weiss, prezes Zarządu spółki LOTOS Paliwa.

W podróży najważniejsze jest bezpieczeństwo. Przed wyjazdem warto sprawdzić poziom oleju w silniku. Teraz na stacjach LOTOS dostępny jest najnowszy olej LOTOS Aurum oraz inne oleje produkcji LOTOS Oil w opakowaniu 1l. Co ważne, olej LOTOS można dolać nawet, gdy obecnie zalany jest produkt innej marki. Wystarczy, że zachowa się parametry jakościowe i zgodność ze specyfikacją.

Hot dogi za 1 grosz

Z początkiem lipca na stacjach LOTOS wystartowała promocja skierowana przede wszystkim do rodzin podróżujących z dziećmi. Ulubiona przekąska podróżnych jest teraz dostępna za 1 grosz. Wystarczy zatankować 25 litrów dowolnego paliwa i kupić kawę, inny napój z kawiarki Cafe Punkt lub napój Dynamic. Po spełnieniu tych dwóch warunków można odebrać hot doga dla siebie i podróżujących z nami dzieci, płacąc tylko 1 grosz za każdego hot-doga. Jeśli kierowca pojawi się na stacji bez pociech, także otrzyma jednego hot doga za 1 grosz, po spełnieniu warunków zakupowych.

Kupuję, bo polskie

LOTOS współpracuje z wieloma polskimi dostawcami. Na stacjach dostępne są między innymi cukierki Fabryki Pszczółka, czekoladki z Wawelu, wafle Grześki i ciastka Jeżyki, wyroby cukiernicze fabryki Śnieżka (np. Michałki) czy piwa z browaru regionalnego Amber.

Na stacjach w promocyjnej cenie można kupić napoje energetyczne Dynamic oraz spróbować nowej linii napojów witaminowych: Odporność (wzbogacony o magnez) i Koncentracja (wzbogacony o witaminy). To napoje bez konserwantów i bez syropu glukozowo-fruktozowego. Jeden napój odpowiada dziennej referencyjnej dawce wartości witamin i składników mineralnych dla osób dorosłych.

Z myślą o środowisku i czworonogach

Stacje LOTOS biorą udział w akcji Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste, które promuje ograniczanie produkcji szkodliwych, plastikowych odpadów. Wystarczy pojawić się na stacji z własnym kubkiem i kupić wybrany produkt z oferty Cafe Punkt – małą lub dużą kawę, herbatę, espresso lub napój czekoladowy. Przy wyborze napoju w ramach promocji #zwłasnymkubkiem klienci otrzymają 1 zł zniżki.

Koncern nie zapomina też o czworonożnych pasażerach. Z myślą o poprawie komfortu podróży właścicieli i ich podopiecznych, sieć stacji LOTOS udostępnia poidełka z wodą i bezpłatne plastikowe miski.

Warto też śledzić Facebooka Grupy LOTOS, na którym pojawią się wakacyjne konkursy. Do zdobycia będą karty paliwowe o wartości 100 zł.

źródło: Grupa LOTOS
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ