Partner serwisu

KONTAKT

Kategoria: XIV Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej, 7-8 października 2020, Wrocław

Rafał Ruczaj
specjalista ds. sprzedaży
tel. 32/415 97 74 wew. 16
kom. 792 679 047
fax 32 414 97 73
e-mail: rafal.ruczaj@e-bmp.pl

Bożena Pietrzak-Tychy
kierownik działu realizacji projektów
tel. 32 415 97 74 wew. 27
kom. 600 326 187

e-mail: bozena.tychy@e-bmp.pl

 

 

Liliana Kaniuch
redaktor Kierunekspożywczy
tel. 32/415 97 74 wew. 39
kom. 510 940 345
e-mail: liliana.kaniuch@e-bmp.pl

Aleksandra Grądzka - Walasz
redaktor Chemia Przemysłowa
tel. 32 415 97 74 wew. 20
kom. 602 115 264

e-mail: aleksandra.walasz@e-bmp.pl

 

 

Kontakt z działem handlowym:

Ewa Dombek
starszy specjalista ds. sprzedaży
tel. 32/415 97 74 wew. 17
kom. 606 337 384
e-mail: ewa.dombek@e-bmp.pl

Marta Mika
specjalista ds. sprzedaży
tel. 32/415 97 74 wew. 38
kom. 602 694 574

e-mail: marta.mika@e-bmp.pl

Marta Mazurek
specjalista ds. sprzedaży
tel. 32/415 97 74 wew. 24
kom. 539 059 377

e-mail: marta.mazurek@e-bmp.pl

Kalina Barlik
specjalista ds. sprzedaży
tel. 32/415 97 74 wew.44
kom. 511 066 599

e-mail: kalina.barlik@e-bmp.pl

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ