Partner serwisu
03 kwietnia 2020

Aktualizacja harmonogramu konkursów POIR na 2020 r.

Kategoria: Aktualności

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 31 marca br. zatwierdziło aktualizację harmonogramu konkursów w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój na 2020 r. Nowy harmonogram poszerza ofertę konkursów ogłaszanych w bieżącym roku przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach poddziałania 1.1.1. POIR w związku z sytuacją wywołaną epidemią COVID-19.

Aktualizacja harmonogramu konkursów POIR na 2020 r.

Celem nowego konkursu będzie wyłonienie do dofinansowania projektów o tematyce dotyczącej przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusów, ze szczególnym uwzględnieniem pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Konkurs realizowany będzie w Poddziałaniu 1.1.1.Ogłoszenie konkursu planowane jest na 6 kwietnia 2020 roku, nabór wniosków o dofinansowanie będzie trwał od 6 maja do 31 grudnia 2020 roku. Alokacja na konkurs wynosi 200 mln zł.

Nowa wersja harmonogramu zawiera również aktualizacje terminów związanych z wydłużeniem naborów wniosków w związku z możliwym negatywnym oddziaływaniem koronawirusa na sytuację przedsiębiorstw, o których Centrum informowało w ostatnim czasie.

Harmonogram konkursów ogłaszanych przez NCBR w 2020 r. znajduje się na stronie WWW.
Można go także pobrać TUTAJ

Aktualna wersja harmonogramu POIR jest także dostępna na portalu Programu

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ