Partner serwisu
20 marca 2020

„ANWIL w moich oczach” – konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami

Kategoria: Aktualności

W czasie, gdy większość z nas w obliczu zagrożenia zarażenia się koronawirusem musiała zmienić swoje plany, ANWIL proponuje młodym włocławianom ciekawy pomysł na spędzanie czasu w domowym zaciszu.

„ANWIL w moich oczach” – konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami

Wspieramy zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców. Dla tych, którzy włączyli się w akcję pozostania w domu w najbliższym czasie mamy propozycję zabawy, a przy okazji szansę na rozwinięcie swoich umiejętności. Ogłaszamy konkurs, w którym można wykazać się zarówno tymi plastycznymi, jak i pisarskimi.


Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w czterech kategoriach wiekowych:

  1. Dzieci uczęszczające do przedszkoli,
  2. Uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych,
  3. Uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych,
  4. Uczniowie szkół ponadpodstawowych do lat 17.

Dla uczestników pierwszych trzech kategorii przygotowaliśmy zadanie plastyczne, polegające na wykonaniu pracy pod tytułem „ANWIL w moich oczach”.

Uczestnicy powinni przygotować pracę w formacie A3, techniką plastyczną – rysunek lub malunek (kredkami, długopisem, ołówkiem, farbami, węglem, tuszem, mazakami, piórem, pastelami itp.). Prace wykonane inną techniką (w szczególności  w formie wycinanek, wyklejanek) nie będą oceniane w konkursie. 

Z kolei dla młodzieży (4. kategoria konkursowa) zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy w formie opowiadania, którego treść będzie rozwinięciem hasła „ANWIL w moich oczach”. Praca powinna być napisana komputerowo na białej kartce papieru w formacie A4. Opowiadanie powinno zawierać minimum dwie strony zapisu. Prace odbiegające od regulaminowych wytycznych nie będą oceniane w konkursie.

W każdej kategorii wiekowej wręczymy trzy główne nagrody oraz dwa wyróżnienia. Na zwycięzców naszego konkursu czekają bardzo atrakcyjne nagrody, w tym główne o wartości 1500 złotych! Nie trzeba też spieszyć się z wykonaniem konkursowych zadań i ich wysłaniem, ponieważ na prace czekamy do 30 czerwca 2020 roku.

Regulamin konkursu „ANWIL w moich oczach” dostępny jest poniżej. Poniżej znajdują się również oświadczenia, które należy wypełnić i przesłać wraz z pracą konkursową, w przypadku ich braku zgłoszenie do konkursu nie będzie ważne.

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ

źródło: anwil.pl
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ