Partner serwisu
11 lutego 2020

ANWIL w gronie najlepszych pracodawców w Polsce

Kategoria: Aktualności

Po raz pierwszy w swej historii ANWIL otrzymał tytuł Top Employer Polska. Niezależni eksperci Top Employers Institute przyznali naszej spółce certyfikat potwierdzający przynależność do grona firm dbających o swoich pracowników i środowisko pracy według najwyższych standardów.

ANWIL w gronie najlepszych pracodawców w Polsce

Uroczysta gala, podczas której ANWIL oficjalnie otrzymał certyfikat odbyła się 30 stycznia w Warszawie. Tytuł Top Employer dla ANWILU odebrała prezes zarządu Agnieszka Żyro.

- ANWIL po raz pierwszy otrzymał prestiżowy tytuł Top Employer Polska. Jest to potwierdzenie, że spełniamy najwyższe standardy w realizowanej przez firmę polityce kadrowej. Przyznany certyfikat stawia nas w jednym szeregu z najlepszymi pracodawcami w kraju. Zostaliśmy poddani bardzo dokładnej ocenie. Szczegółową weryfikacją objęto między innymi warunki zatrudnienia, benefity wynikające z pracy w ANWILU oraz bogatą ofertę programów rozwojowych, jakie kierujemy do pracowników – powiedziała prezes ANWILU odbierając wyróżnienie dla firmy. - ANWIL to firma ceniona na rynku pracy i jestem przekonana, że kolejne edycje programu potwierdzą naszą pozycję pożądanego i cenionego pracodawcy – podkreśliła prezes Agnieszka Żyro.

Otrzymanie tytułu i certyfikatu potwierdzającego spełnienie najwyższych wymogów określanych przez międzynarodowy Top Employers Institute było poprzedzone procesem badawczym. Grupa ekspertów przyglądała się prowadzonej przez spółkę polityce personalnej, badanie wiązało się także z wypełnieniem ankiety. Wymagała ona udzielenia stu szczegółowych odpowiedzi oraz udowodnienia realizacji kilkuset praktyk skierowanych do pracowników. Dużą uwagę eksperci przywiązywali także do kwestii związanych ze ścieżkami rozwoju, szkoleniami oraz pozyskiwaniem talentów. Istotne były również wątki dotyczące kultury organizacyjnej, wynagrodzeń i programu benefitów oferowanych zatrudnionym.

Przyznanie ANWILOWI tytułu Top Employer Polska 2020 oznacza, że spółka bardzo dobrze zaprezentowała się na tle najlepszych praktyk i standardów międzynarodowych.

Top Employers Institute to niezależna jednostka certyfikująca warunki pracy stworzone przez pracodawców na całym świecie od ponad 28 lat. Do tej pory tytuł otrzymało ponad 1600 organizacji. Program Top Employers umożliwia organizacjom promowanie marki pracodawcy, a także porównywanie swoich praktyk HR z praktykami innych certyfikowanych pracodawców.

źródło: anwil.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ