Partner serwisu
24 października 2019

Stypendia dla ambitnych studentów – trwa nabór wniosków

Kategoria: Aktualności

Fundacja ANWIL dla Włocławka ponownie przyzna stypendia studentom wyróżniającym się wiedzą, zaangażowaniem społecznym i szczególnymi osiągnięciami. Termin składania wniosków do programu Młodzi z ANWILEM mija 18 listopada.

Stypendia dla ambitnych studentów – trwa nabór wniosków

Przed rokiem fundacja korporacyjna włocławskiej spółki z Grupy ORLEN rozpoczęła realizację nowego programu stypendialnego adresowanego do osób, które nie ukończyły 26. roku życia i studiują na kierunkach technicznych dowolnej polskiej uczelni publicznej. O przyznanie stypendium Młodzi z ANWILEM mogą się ubiegać – mieszkający we Włocławku oraz w okolicznych gminach: Brześć Kujawski, Fabianki, Lubanie i gminie wiejskiej Włocławek – studenci ostatniego roku studiów I stopnia, studiów II stopnia, a także studenci czwartego i piątego roku studiów jednolitych. Wsparcie finansowe w wysokości 700 złotych wypłacane będzie przez 9 miesięcy.

- Dzięki stypendium Młodzi z ANWILEM, uzdolnieni studenci otrzymują od nas środki stanowiące finansowe wsparcie w rozwoju ich umiejętności i talentów. Laureaci programu Młodzi z ANWILEM mają także realną szansę na odbycie stażu lub praktyki w wybranym przez siebie obszarze działalności naszej spółki, jednego z największych przedsiębiorstw chemicznych w kraju – mówi Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A.

Wnioski o przyznanie stypendium w ramach tegorocznej edycji programu Młodzi z ANWILEM można dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą do siedziby Fundacji ANWIL dla Włocławka do 18 listopada 2019 r.

źródło: ANWIL
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ