Partner serwisu
22 października 2019

Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej PTChem w Gdańsku!

Kategoria: Aktualności

W imieniu Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na kolejny Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej PTChem! Tegoroczna edycja odbędzie się 14 grudnia br. na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. Współorganizatorem tegorocznej konferencji jest Wydział Chemii UG.

Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej PTChem w Gdańsku!

Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską konferencją cykliczną, organizowaną od 20 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.

W konferencji corocznie biorą udział najzdolniejsi studenci i doktoranci, przedstawiciele większości Polskich uczelni wyższych. Jest to okazja do wspólnego spotkania, podzielenia się wiedzą i dyskusji na temat działań organizacji w przyszłości. Podczas Konferencji studenci i doktoranci prezentują wyniki swoich badań w formie plakatów. W trakcie konferencji mają także miejsce spotkania z zaproszonymi gośćmi wywodzącymi się ze świata przemysłu – przedstawicielami firm, a także instytucji lub organizacji pożytku publicznego. Konferencja ma także na celu umożliwienie studentom nawiązania kontaktów naukowych poprzez udział w referatach zaproszonych znanych, polskich chemików. Spotkanie tak licznego grona młodych chemików jest okazją do większej konsolidacji środowiska, nawiązania kontaktów naukowych i do wzajemnych inspiracji.

W tym roku Organizatorzy zapraszają na północ, do historycznej stolicy Polski – Gdańska. Gospodarzem tegorocznego Zjazdu Zimowego jest Uniwersytet Gdański. Zjazd odbędzie się na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki 14 grudnia.

Więcej informacji na stronie ZJAZDU

Czasopismo Chemia Przemysłowa oraz portal www.kierunekCEHMIA.pl objęły wydarzenie Patronatem medialnym.

źródło: Sekcja Studencka Polskiego Towarzystwa Chemicznego
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ