Partner serwisu
10 października 2019

MOYA drużyna, czyli kolejny sezon Anwimu w Lidze Siatkówki Kobiet

Kategoria: Aktualności

Spółka Anwim S.A., właściciel ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, już drugi sezon jest sponsorem E. Leclerc Radomki Radom, ósmej drużyny ubiegłego sezonu najwyższej klasy rozgrywkowej kobiecej siatkówki w Polsce. Logotyp MOYA widoczny będzie na koszulkach zawodniczek, a także podczas domowych meczów Radomki na bannerach w strefie reklamowej na hali w Radomiu, bandach LED oraz na płycie boiska. Oprócz tego, barwy MOYA będą widoczne na autokarze klubowym, a także w mediach społecznościowych Radomki i na stronie internetowej klubu. Umowa będzie obowiązywała w najbliższym sezonie rozgrywkowym.

MOYA drużyna, czyli kolejny sezon Anwimu w Lidze Siatkówki Kobiet

Liga Siatkówki Kobiet to najwyższa w hierarchii klasa żeńskich ligowych rozgrywek siatkarskich w Polsce, będąca jednocześnie najwyższym szczeblem centralnym. Obecny sezon jest czwartym dla Radomki po reaktywacji w 2016 r., kiedy to klub przystąpił do rozgrywek w II lidze. Drużyna z sezonu na sezon awansowała na wyższe poziomy rozgrywkowe, w ubiegłym debiutując w najwyższej klasie.

– E. Leclerc Radomka Radom to ambitny klub z ciekawą historią. Od reaktywacji, po osiemnastoletniej przerwie, poczynił duże postępy, czego rezultatem jest ósme miejsce w debiutanckim sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Już drugi sezon będziemy wspierać zawodniczki w dążeniu do realizacji założonych celów – mówi Monika Ostaszewska, marketing manager z Anwim S.A.

Sezon 2019/2020 startuje w piątek, 11 października. Developres SkyRes Rzeszów podejmie wtedy Legionovię Legionowo. Pierwszy mecz E. Leclerc Radomki Radom zostanie rozegrany w poniedziałek, 14 października, w Radomiu. Będzie można go obejrzeć na żywo w Polsacie Sport. Transmisja rozpoczyna się o 17:30.

– Cieszymy się, że już drugi rok wspierać nas będzie firma Anwim S.A. Naszym głównym celem na ten sezon jest miejsce w pierwszej piątce. Ciężko przepracowaliśmy okres przygotowawczy, naszą kadrę uzupełniliśmy ciekawymi transferami. Nieustannie stawiamy także na rozwój naszych drużyn młodzieżowych. Jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni do nadchodzących rozgrywek. Mamy duże ambicje, a energia wręcz nas rozpiera. Z takim sponsorem, jak sieć MOYA, z pewnością zajedziemy daleko, a paliwa nam nie zabraknie do końca sezonu – podkreśla Thomas Renard-Chardin, Prezes E.Leclerc Radomki Radom.

Jakość ponad wszystko

Stacje MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ