Partner serwisu
26 września 2019

Rzeszowskie spotkanie konsultacyjne projektu planu przeciwdziałania skutkom suszy

Kategoria: Aktualności

Od dnia 15 sierpnia 2019 r. trwają półroczne konsultacje społeczne projektu planu przeciwdziałania skutkom suszy (PPSS).

Rzeszowskie spotkanie konsultacyjne projektu planu przeciwdziałania skutkom suszy

W terminie do 15 lutego 2020 r. każdy może zgłosić swoje uwagi do ww dokumentu. Jest to najważniejszy etap realizowanego przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie strategicznego projektu "Stop suszy"!

W ramach konsultacji w 15 wybranych polskich miastach organizowane są spotkania, w trakcie których przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie przedstawiają wstępne założenia projektu.

Kolejne ze spotkań konsultacyjnych odbędzie się 1 października o godz. 10.30 w Hotelu Ferdynand przy ul. Grottgera 28 w Rzeszowie.

Swój udział w wydarzeniu zapowiedział m.in. Pan Grzegorz Witkowski – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Konsultacje społeczne są skierowane do wszystkich zainteresowanych problematyką suszy – zarówno do przedstawicieli samorządów, organizacji pozarządowych, jak i do mieszkańców miast oraz gmin.

źródło: rzeszow.wody.gov.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ