Partner serwisu
02 sierpnia 2019

PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH – studia dualne! Dodatkowy nabór

Kategoria: Aktualności

W roku akademickim 2019/2020 Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, przy współpracy z Bydgoskim Klastrem Przemysłowym i firmami w nim zrzeszonymi, uruchamia kierunek: PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH – studia dualne!!!

PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH – studia dualne! Dodatkowy nabór

Obecnie trwa nabór dodatkowy. Kto jeszcze nie wybrał kierunku studiów a jest zainteresowany studiowaniem kierunku technicznego posiadającego certyfikat „Studia z Przyszłością”, będącego równocześnie nowoczesną formą łączenia studiów teoretycznych z praktyką zdobywaną bezpośrednio w przedsiębiorstwie, może jeszcze skorzystać z tej oferty:

Przetwórstwo tworzyw sztucznych – studia I stopnia w języku polskim: WIęcej informacji TUTAJ

Przetwórstwo tworzyw sztucznych – studia I stopnia w języku angielskim:Więcej informacji TUTAJ

STUDIA DUALNE na UNIWERSYTECIE TECHNICZNO-PRZYRODNICZYM w Bydgoszczy na Wydziale Inżynierii Mechanicznej to nowy sposób kształcenia łączący praktykę z teorią. PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH - 3,5 LETNIE, można studiować w dwóch specjalnościach: TECHNOLOGICZNEJ oraz NARZĘDZIOWEJ CAD/CAM

System studiów na renomowanej uczelni technicznej połączony z pracą w jednej z firm zrzeszonych w Bydgoskim Klastrze Przemysłowym daje możliwość równoczesnego zdobywania wiedzy i praktyki niezbędnej w przyszłym życiu zawodowym.

Studia w systemie dziennym dualnym – w ciągu każdego tygodnia zajęcia teoretyczne odbywają się na uczelni a zajęcia praktyczne w przedsiębiorstwie, są to praktyki płatne. Taka forma kształcenia rozpoczyna się już od 2 roku studiów: 4+1dni (III- IV semestr) oraz 3+2dni (V-VII semestr). Dodatkowo studenci odbywają płatne praktyki w przerwach międzysemestralnych (4-6 tygodni). Studia dualne to system zdobywania wiedzy i doświadczenia zawodowego w tym samym czasie.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących podjąć studia techniczne. Po studiach absolwenci mogą liczyć na zatrudnienie w przedsiębiorstwach zrzeszonych w Bydgoskim Klastrze Przemysłowym, gdzie będą rozwijać wiedzę zdobytą podczas studiów dualnych.

źródło: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ