Partner serwisu
10 lipca 2019

Czy oleje LOTOSU podbiją Indie?

Kategoria: Aktualności

LOTOS Oil promowała swoje produkty podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych, które odbyły się w dniach 4-6 lipca 2019 r. w Chennaj w Indiach. To już 68. kraj, w którym można kupić szeroką gamę olejów marki LOTOS o najwyższych parametrach technologicznych. 

Czy oleje LOTOSU podbiją Indie?

Automotive Engineering Show Chennaj to jedne z największych targów motoryzacyjnych w Indiach. Wystawa łączy firmy motoryzacyjne oraz firmy technologiczne dla przemysłu motoryzacyjnego, części i akcesoriów samochodowych. To miejsce, gdzie spotykają również producenci środków smarnych. Wybór tego miasta, jako gospodarza targów, nie jest przypadkowy. Chennaj (dawniej Madras) rozwija się w oparciu o przemysł samochodowy, komputerowy, medyczny i finansowy. Powstaje tu 40% samochodów i 45% podzespołów samochodowych produkowanych w Indiach.

– Uczestnictwo w tych targach to naturalna konsekwencja intensywnej ekspansji zagranicznej LOTOS Oil. To bowiem idealne miejsce, by zaistnieć biznesowo w Indiach oraz nawiązać nowe kontakty – komentuje Krzysztof Nowicki, prezes Zarządu LOTOS Oil. – Wierzymy, że liczne spotkania z przedstawicielami indyjskiej branży motoryzacyjnej, którym prezentowaliśmy szerokie i profesjonalne portfolio produktów LOTOSU, pozwolą rozwinąć naszą obecność w tym kraju oraz wstawić na półki indyjskich sklepów motoryzacyjnych nasze oleje.

LOTOS to nazwa niezwykle popularna w Indiach, związana nie tylko z bardzo popularnych kwiatem, ale głęboko osadzona w religii, filozofii i tradycji jako symbol doskonałości i czystości. Obecność marki LOTOS w Indiach jest więc czymś naturalnym.

Indie są 9. gospodarką świata, ale szybko pną się wyżej. Od lat 90. XX wieku notują dynamiczny rozwój gospodarczy, a wzrost PKB często przekracza 8%. To również największa demokracja świata, w której mieszka 1,35 mld potencjalnych konsumentów (liczbą mieszkańców niedługo przewyższą Chiny). Przemysł samochodowy to jedna z największych gałęzi przemysłu Indii, a rynek rośnie niezwykle szybko. 

źródło: Grupa LOTOS
Tagi: LOTOS, oleje
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ