Partner serwisu
02 lipca 2019

10 studentów rozpoczęło staż w ANWILU

Kategoria: Aktualności

Dziesięcioro szczególnie uzdolnionych studentów kierunków ścisłych polskich uczelni technicznych przekroczyło 1 lipca bramy włocławskiej spółki z Grupy ORLEN. Za sprawą czwartej edycji programu stażowego Z ANWILEM na start poznają oni specyfikę pracy w wybranych obszarach chemicznego przedsiębiorstwa. Najlepsi z nich otrzymają propozycję stałego zatrudnienia.

10 studentów rozpoczęło staż w ANWILU

Z początkiem lipca swoją zawodową przygodę w ANWILU rozpoczęli studenci automatyki i robotyki, mechaniki i budowy maszyn, elektrotechniki, technologii chemicznej, inżynierii chemicznej oraz  procesowej, a także inżynierii procesów przemysłowych. Ich kompetencje, rozwijane dotąd  w murach uczelni, doskonalone będą przez najbliższe trzy miesiące pod okiem specjalistów z włocławskiej spółki z Grupy ORLEN. 

Program stażowy realizowany w chemicznym przedsiębiorstwie główny nacisk kładzie na rozbudowanie praktycznych umiejętności, a także jest szansą na podjęcie pełnoetatowej pracy w spółce zaraz po jego zakończeniu. O tym, że jest to realny scenariusz, przekonało się już 15 absolwentów trzech poprzednich edycji Z ANWILEM na start, którzy dołączyli do grona pracowników firmy. 

Uczestnikami tegorocznej odsłony programu są studenci Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, Politechniki Łódzkiej, Politechniki Wrocławskiej i Politechniki Poznańskiej. Stażyści, wybrani w toku wieloetapowego procesu rekrutacji spośród 98 zgłoszonych kandydatów, dołączą do zespołów projektowych m.in. w Obszarze Produkcji Nawozów oraz  w Biurze Rozwoju, Innowacji i Portfela Projektów.

źródło: anwil.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ