Partner serwisu
13 maja 2019

Elektrykiem na Europejski Kongres Gospodarczy

Kategoria: Elektromobilność

Podczas XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, TAURON wspólnie z ING Bankiem Śląskim, przygotował specjalną promocję na korzystanie z aut elektrycznych dostępnych przez aplikację eCar.

Elektrykiem na Europejski Kongres Gospodarczy

W ramach usługi carsharingu oferowany jest dostęp do floty 20 aut elektrycznych czterech najbardziej popularnych marek. Użytkownicy mają do dyspozycji aplikację mobilną eCar od TAURONA, która służy obsłudze wypożyczania, uruchamiania i zwrotu pojazdów.

TAURON wspólnie z ING Bankiem Śląskim, w celu promocji elektromobilności podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, proponują wszystkim uczestnikom możliwość wypożyczenia elektrycznego samochodu w promocyjnej cenie 0,70 zł za minutę.

Pojazdy objęte promocją będą czekały pod Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym od strony ul. Góreckiego. W celu wypożyczenia auta wystarczy pobrać aplikację TAURONA eCar i cieszyć się swobodą podróżowania pojazdem elektrycznym.

Zwiększaniu świadomości oraz popularyzacji elektromobilności służy też profil na Facebooku. Na profilu zamieszczane będą informacje o elektromobilności w TAURONIE, promocjach, dobrych praktykach oraz informacjach z elektromobilnego świata.

Zaangażowanie Spółki Magenta Grupa TAURON w rozwój elektromobilności zostało docenione. Podczas szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach firma otrzymała główną nagrodę "Lider Elektromobilności 2018".

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ