Partner serwisu
18 grudnia 2013

Rok szczególny, bo jubileuszowy

Kategoria: Z życia branży

O funkcjonowaniu Grupy Azoty, zmianach na rynku nawozowym, wyzwaniach, inwestycjach na najbliższy rok opowiadali przedstawiciele zarządu Grupy Azoty ZAK S.A. podczas świątecznego spotkania prasowego.

Rok szczególny, bo jubileuszowy

Ten rok jest szczególny dla Zakładów w Kędzierzynie, bo jest to roku jubileuszowy – rozpoczął Adam Leszkiewicz, prezes zarządu Grupy Azoty ZAK S.A.

Prezes podczas spotkania z prasą mówił o synergiach i modelu wspólnego działania w Grupie, która jest siłą poszczególnych spółek. Przedstawił plany najbliższych inwestycji na przyszły rok: wyłonienie wykonawcy i rozpoczęcie prac budowlanych elektrociepłowni w Kędzierzynie, modernizacji m.in. instalacji do produkcji mocznika czy amoniaku. Leszkiewicz wspomniał również o nowym produkcie zakładu – Oxoplast przeznaczonego dla branży medycznej.

Mirosław Ptasiński, wiceprezes  GA ZAK S.A. przedstawił wyniki finansowe spółki oraz wspomniał o planowanym budżecie na przyszły rok.
 
Na zakończenie konferencji prezes Adam Leszkiewicz w imieniu całego zarządu złożył wszystkim uczestnikom świąteczne życzenia.


Aleksandra Grądzka-Walasz


fot.: BMP'

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ