Partner serwisu
18 kwietnia 2019

ANWIL nagrodzony piątym Białym Listkiem CSR

Kategoria: Aktualności

W połowie kwietnia poznaliśmy wyniki corocznego zestawienia firm uhonorowanych Złotymi, Srebrnymi i Białymi Listkami CSR POLITYKI. Wyróżnienia otrzymują przedsiębiorstwa wykazujące się szczególnym zaangażowaniem na rzecz realizacji zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. Wśród nich jest także ANWIL, który został uhonorowany kolejnym, piątym Białym Listkiem CSR.

ANWIL nagrodzony piątym Białym Listkiem CSR

Tygodnik Polityka we współpracy z firmą doradczą Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu już tradycyjnie przyjrzał się temu, jak największe firmy w Polsce uwzględniały w swojej ubiegłorocznej działalności interes społeczny, ochronę środowiska, prawa człowieka oraz dobro pracowników. W ten sposób dokonano wyboru laureatów VIII edycji rankingu Listków CSR POLITYKI, w gronie których znalazła się włocławska spółka z Grupy ORLEN.

Wdrażanie najistotniejszych kategorii zarządczych rekomendowanych przez normę ISO 26000 oraz ciągłe doskonalenie swoich działań na rzecz efektywnego zarządzania wpływem swojej firmy na otoczenie to kryteria, które zdecydowały o przyznaniu ANWILOWI Białego Listka CSR POLITYKI za rok 2018. Jedyny polski producent suspensyjnego PCW oraz czołowy krajowy wytwórca nawozów azotowych od wielu lat stawia na rozwój w oparciu o koncepcję CSR (ang. corporate social responsibility). Służy temu nie tylko szereg projektów własnych, realizowanych wewnątrz organizacji, ale także inicjatywy podejmowane wspólnie z partnerami zewnętrznymi oraz działalność programowa fundacji korporacyjnej ANWIL dla Włocławka.

źródło: ANWIL
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ